Okno na Wągrowiec

Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

UWAGA! W SOBOTĘ MYŚLIWI BĘDĄ STRZELAĆ! Wiemy gdzie będą polowania zbiorowe w naszym regionie

W sobotę 11 stycznia w kilku miejscach naszego regionu odbędą się polowania zbiorowe.

Trwa sezon polowań. Warto wiedzieć, gdzie i w jakich godzinach w lasach lepiej się nie pojawiać. Tym bardziej, że co jakiś czas do opinii publicznej docierają informacje i wypadkach, także śmiertelnych, podczas polowań, zwłaszcza tych zbiorowych.

KTO I GDZIE BĘDZIE STRZELAŁ:

Koło Łowieckie „Cyranka” w Wągrowcu: sobota, 11 stycznia. Miejsce: Nowe, Kamienica, Sarbka, Brzekiniec, Dąbkowice i Kaliszany. Godziny: 8.00-15.00.

Koło Łowieckie „Borsuk” w Skokach: sobota 11 stycznia. Miejsce: Pokrzywnica, Dębina. Zwierzyna: dzik, płowa, lis, drapieżnik. GodzinyL 8.00-16.00.

Koło Łowieckie „Szarak” w Skokach: sobota, 11 stycznia. Miejsce: Roszkówko, Rościnno, Grzybowo, Kostusin, Budziszewko, Potrzanowo. Zwierzyna: jeleń, sarna, dzik, lis, pióro.

Koło Łowieckie „Jeleń” w Wągrowcu: sobota 11 stycznia. Miejsce: obwody 92, 96 (poza kompleksami leśnymi). Zwierzyna: drapieżniki. Godziny: w uzgodnieniu z zarządem.

Koło Łowieckie „Olszyna” w Runowie (gm. Rogoźno): sobota 11 stycznia. Miejsce i godzina zbiórki: Biesiadnik, godz. 8.00.

Czytaj także

BAROMETR ZAWODÓW: Ci pracownicy będą w tym roku najbardziej poszukiwani w powiecie wągrowieckim!

Remigiusz Priebe

STAROSTA CHCE SPRZEDAĆ PARKING PRZED MIEJSKIM TARGOWISKIEM! Nowy właściciel będzie mógł go zabudować?

Remigiusz Priebe

UWAGA! Wiemy gdzie i kiedy wyłączą u nas prąd dzisiaj i w najbliższych dniach

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej