serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości

Uwaga! Urząd Miejski będzie nieczynny


zatrudnie
artdent baner

Z powodu prowadzonych prac modernizacyjnych infrastruktury informatycznej Urząd Miejski w Wągrowcu (za wyjątkiem Urzędu Stanu Cywilnego i Wydziału Spraw Obywatelskich) będzie w najbliższy poniedziałek, 14 sierpnia, zamknięty dla interesantów.

Podczas prac, które rozpoczną się już w piątek, 11 sierpnia, konieczne jest wyłączenie serwerów, sieci komputerowej i Internetu, co uniemożliwiałoby prawidłową obsługę mieszkańców. Prace te mają związek z końcową fazą realizacji projektu pn. Cyfrowa Gmina – Rozwój cyfrowy i zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Gminie Miejskiej Wągrowiec, w ramach którego nasze miasto otrzymało 768 210 złotych dofinansowania z budżetu Unii Europejskiej.

Celem projektu jest rozwój cyfrowy oraz zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Urzędzie Miejskim w Wągrowcu oraz jednostkach podległych: przedszkolach i szkołach poprzez nabycie sprzętu IT i oprogramowania, licencji niezbędnych do realizacji e-usług oraz wykonanie diagnozy cyberbezpieczeństwa. Wymiana sprzętu i zakup nowoczesnego oprogramowania umożliwia m.in. szybkie i sprawne przeniesienie działań urzędu lub podległych jednostek do sieci.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC) na lata 2014-2020.

Do Urzędu Miejskiego zapraszamy ponownie w środę, 16 sierpnia, od godz. 7:30.

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Szajka złodziei już złapana. Okradli kiosk oraz maszyny do gier

Redakcja

Dla Sary będą rzucać do tarczy lotkami

Redakcja

Wypadek i kolizja z udziałem rowerzystów. Jeden z nich doznał wielu obrażeń [FOTO]

Redakcja