serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości

UWAGA! Możliwe burze z gradem!

burza

zatrudnie
artdent baner

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega, że na terenie powiatu wągrowieckiego mogą dzisiaj wystąpić gwałtowne burze z gradem!

Grzmoty są już słyszalne w Wągrowcu. IMGW ostrzeżenie pierwszego stopnia wydał aż dla 19 powiatów województwa wielkopolskiego, w tym wągrowieckiego. Możliwe są obfite deszcze oraz burze, także z miejscowo występującym gradem. Prawdopodobieństwo wystąpienia tych zjawisk zostało określone na 80 procent

Co oznacza ostrzeżenie pierwszego stopnia? Przewiduje się warunki sprzyjające wystąpieniu niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, które mogą powodować straty materialne oraz zagrożenie zdrowia i życia. Prowadzenie działalności w warunkach narażenia na działanie tych czynników jest utrudnione i niebezpieczne. Spodziewaj się utrudnień wynikających z prowadzenia działań w obszarze występowania zagrożenia, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym, zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych lub możliwość ich odwołania. Zalecana ostrożność, potrzeba śledzenia komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Czytaj także

Dzisiaj radni wygaszą mandat Marka Piekutowskiego

Redakcja

Targowisko miejskie w Wągrowcu wreszcie doczeka się remontu!

Redakcja

Kradli u nas rowery. Policja zatrzymała cztery osoby

Redakcja