Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Ukrywał się aż siedem lat. Teraz wpadł w ręce wągrowieckiej POLICJI [FOTO]

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wągrowcu oraz funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali cztery osoby poszukiwane.

W poniedziałek, 7 sierpnia, w wyniku pracy operacyjnej wągrowieckich policjantów, funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali osobę poszukiwaną na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione przestępstwo z art. 178a par. 1 kodeksu karnego.

Tego samego dnia w Wągrowcu funkcjonariusze policji zatrzymali kolejnego mężczyznę poszukiwanego w celu ustalenia jego aktualnego miejsca pobytu.

Do chwili ujęcia ukrywał się on na terenie Holandii.

Natomiast we wtorek, 8 sierpnia, funkcjonariusze wydziału kryminalnego wągrowieckiej policji, doprowadzili do zatrzymania dwóch poszukiwanych listem gończym mężczyzn w celu wykonania czynności procesowych niezbędnych do zakończenia zawieszonych postępowań karnych. Pierwszy z nich ukrywał się od 2016 roku na terenie Holandii. Drugi unikał wymiaru sprawiedliwości od 2018 roku ukrywając się na terytorium Niemiec.

Gdy tylko poszukiwani mężczyźni postanowili wrócić na terytorium Polski przekonali się, że policjanci z wągrowieckiej policji o nich nie zapomnieli.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

To już jutro: koncert Majki Jeżowskiej. Wstęp wolny

Redakcja

POLICJA: ZAGINĄŁ JACEK ZAGANIACZYK [FOTO]

Redakcja

Wandale zniszczyli ławki w wągrowieckiej poczytelni [FOTO]

Redakcja