Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

TRAGEDIA NA TORACH. NIE ŻYJE mężczyzna potrącony przez POCIĄG. Na razie NIEZNANA jest jego tożsamość

Do tego dramatycznego wypadku doszło wczoraj wieczorem w okolicach Sokołowa Budzyńskiego.

Poniedziałek, 17 sierpnia, godzina 21.20. Wtedy to służby ratunkowe oraz policję powiadomiono o wypadku. Na 54 kilometrze trasy kolejowej (okolice Sokołowa Budzyńskiego) pociąg relacji Piła – Poznań śmiertelnie potrącił mężczyznę.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzili czynności, między innym przesłuchali świadków. Na razie nieznana jest tożsamość mężczyzny, nie wiadomo także dlaczego doszło do tej tragedii. Jak nas poinformowali funkcjonariusze, mężczyzna przebywał na torach w miejscu niedozwolonym.

Nikt z podróżujących pociągiem nie został w tym wypadku poszkodowany. PKP zorganizowała dla nich komunikację zastępczą. Utrudnienia w tamtym rejonie trwały ponad cztery godziny.

Źródło: KPP Chodzież, fot. OSP Budzyń

Czytaj także

15-latek bez uprawnień jechał motocyklem. Zatrzymała go policja

Redakcja

POLICJA chciała UKARAĆ mężczyzn pijących alkohol na Rynku. Nie przyjęli GRZYWNY. Sprawą zajmie się SĄD

Redakcja

Zmarła jedna z najstarszych mieszkanek naszego powiatu

Kacper Dykban