Okno na Wągrowiec

Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

TO MOŻE BYĆ TWOJE MIEJSCE: Działka NAD RZEKĄ, wtopiona W LAS tuż pod Wągrowcem [ZDJĘCIA]

BNP-misja-sam-800x600
Rodzaj:działka
Lokalizacja:Łaziska, gmina Wągrowiec
Powierzchnia działki:4528 m2
Media:woda, prąd, gaz – w drodze

Gdy świat pędzi do przodu wiele osób szuka zacisznego zakątku, w którym będzie można się schronić przed całym światem. Szukają własnej przystani na weekend albo na wakacje. Jednym z takich miejsc z pewnością są Łaziska, czyli niewielka wieś położona na obrzeżach Wągrowca.

Las na wyciągnice ręki i dostęp do rzeki Wełny
Jeśli kochasz zieleń i wodę to znaleźliśmy idealne miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych. Malownicza działka wtopiona w las z własnym dostępem do rzeki Wełny. To nie lada atrakcja dla wędkarzy i kajakarzy, którzy w wolnych chwilach będą mogli oddawać się swoim pasjom. Takie otoczenie pozwala cieszyć się naturą wśród otaczających drzew i przepięknie położonego krajobrazu rzeki.

Swoboda i cisza wokół, czyli luksus, o którym marzymy
Działka położona jest bezpośrednio przy drodze gminnej, a dojazd do Wągrowca zajmuje ok. 5 minut, drogą asfaltową. Dzięki temu można w kilka chwil uciec z miasta, by cieszyć się ciszą i otaczającą przyrodą.

Na życzenie przyszłego właściciela możemy wystąpić o wydanie warunków zabudowy. Na działce istnieje również możliwość budowy stawu.

W pobliżu znajdują się nieliczne domy jednorodzinne wolnostojące, a także pola, łąki oraz przepływająca rzeka. We wsi funkcjonuje również szkoła podstawowa.

Duża przestrzeń i wspomniany, piękny krajobraz dają poczucie intymności i swobody, o które tak trudno w dzisiejszym świecie, dlatego to miejsce jest doskonałą odskocznią od miejskiego hałasu i gwaru.

Trochę historii i ciekawostek
Co ciekawe w Łaziskach, obok zajazdu, na niewielkim wzniesieniu, wśród wysokich sosen znajduje się grobowiec rotmistrza Franciszka Łakińskiego. Ma postać piramidy, wzniesionej na rzucie kwadratu z ciosanych i gładzonych kamieni polnych. Kilkadziesiąt metrów dalej, w lesie, stoi kolumna, o barokowych kształtach, pod którą według tradycji pochowano ukochanego konia rotmistrza.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń i umów się na prezentację!
Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

kondolencje Dziwulski
Podziekowania Ewertowska
kondolencje Bartkowiak Wojewoda
kondolencje Bartkowiak
kondolencje Ewertowski

Czytaj także

COVID-19: ZMARŁA JEDNA OSOBA w powiecie. Wciąż przybywa zakażonych [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

COVID-19: Znów DWIE OFIARY ŚMIERTELNE w powiecie. Sporo kolejnych zakażeń [RAPORT DZIENNY]

Remigiusz Priebe

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik w Wągrowcu

Remigiusz Priebe