Okno na Wągrowiec

Image default

Dokładnie rok temu, 29 kwietnia 2019 roku w samo południe wystartował portal informacyjny „Okno na Wągrowiec”. Ruszył, bo trójka zapaleńców uznała, że na Ziemi Wągrowieckiej potrzeba medium nowoczesnego, nieutytłanego polityką, nieuwikłanego w lokalne układy. Takiego, któremu przyświeca cel jeden – rzetelne informowanie o wszystkim, co lokalnie ważne, co istotne dla jego mieszkańców.

Od początku chcieliśmy być obiektywni, ale krytyczni wobec wszelkiej władzy. Zamierzenie było jedno – niczego pod dywan zamiatać nie będziemy. Nawet, gdyby ta prawda miała być bolesna, dla kogokolwiek.

Rośliśmy właściwie z każdym dniem, tygodniem, miesiącem. Każdy kolejny okres przynosił następne rekordy – oglądalności, Waszych reakcji, lajków, cytowań „Okna na Wągrowiec”.

Dzisiaj prawie 9 tysięcy osób obserwuje naszą stronę na Facebooku. Ponad 7,5 tysiąca osób włączyło w swoich smartfonach i komputerach powiadomienia o naszych najnowszych wiadomościach. W samym marcu zanotowaliśmy aż 530 tysięcy Waszych wizyt i 2 miliony odsłon! Przez rok opublikowaliśmy dla Was ponad 2,5 tysiąca artykułów.

I wiemy jedno – zaakceptowaliście nas! Polubiliście. Staliśmy się dla Was ważni. Wiemy to, bo chętnie na nasze artykuły reagujecie – komentujecie, lajkujecie, podsuwacie tematy. I nam przede wszystkim ufacie. Gdy coś się dzieje, to piszecie do nas, bo jesteście przekonani, że kto jak kto, ale „Okienko” na pewno wie co się stało. Dzielicie się z nami swoimi radościami, smutkami, tym co Was złości, irytuje. Tak jak nam, tak i Wam zależy na tym, aby Ziemia Wągrowiecka zmieniała się na lepsze. By piękniała, rozkwitała…

Fajnie, że jesteście. Bez Was nasza praca nie miałaby sensu…

DZIĘKUJEMY!

Czytaj także

WARTOŚĆ DODANA: Skola

Redakcja

WARTOŚĆ DODANA: #nowanormalność

Redakcja

PONAD PODZIAŁAMI: Co z tymi wyborami prezydenckimi…?

Redakcja