Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

Sokół WZBIŁ się ponad Nielbę

Niestety, „żółto-czarni” ulegli u siebie ekipie z Kleczewa i tracą kontakt z czołową ósemką.

To było bardzo ważne spotkanie, bo Sokół był w tabeli tuż nad nami, mając ledwie jeden punkt więcej niż nasi piłkarze.

Zaczęło się dobrze, bo już w piątej minucie na prowadzenie wyprowadził nas Jakub Kubiński. Niestety, gości szybko odpowiedzieli. I to nie jednym, a aż trzema golami i na przerwę schodzili, wygrywając 3-1.

W drugiej połowie na listę strzelców znów wpisał się „Kubina”, ale zrobił to w 90 minucie i na doprowadzenie do remisu już nie starczyło czasu.

Szkoda, nielbiści co prawda utrzymali miejsce na 13 pozycji, ale coraz więcej tracą punktów do czołówki tabeli.

W środę kolejny mecz „żółto-czarnych”, tym razem w Pucharze Polski naszym przeciwnikiem będzie MKS Mieszko Gniezno. Spotkanie zaplanowane jest na godzinę 15.00.

A w sobotę kolejny ważny mecz ligowy – piłkarze Nielby na wyjeździe zmierzą się z Unią Janikowo. Nasz rywal w tabeli jest tuż za nami, ale ma tyle samo punktów co nasi piłkarze.