Okno na Wągrowiec

Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

SANEPID: Pracownicy przychodni zostali odsunięci od wykonywania obowiązków

Troje pracowników przychodni w Gołańczy zostało odsuniętych przez Sanepid od wykonywania obowiązków, ponieważ mieli kontakt z osobą potencjalnie zakażoną koronawirusem.

W jednej z przychodni w Gołańczy od wykonywania obowiązków zostały odsunięte trzy osoby: lekarz, pielęgniarka oraz pracownik obsługi. Miały one kontakt z chorym, który ma objawy mogące świadczyć o zakażeniu koronawirusem.

Jak poinformował nas szef wągrowieckiego Sanepidu Paweł Gilewski, to działanie profilaktyczne, do czasu uzyskania wyniku próbki pobranej od chorego. Równocześnie Powiatowy Inspektor Sanitarny zdementował pogłoski, że lecznica została zamknięta: – Jeżeli przychodnia ma kim zastąpić odsunięte osoby, to może normalnie pracować – zapewnił.

Czytaj także

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 8 kwietnia, godz. 12.00: 4 OSOBY W SZPITALU (3 OSOBY ZAKAŻONE, 1 PODEJRZANA O ZAKAŻENIE). 273 OSOBY OBJĘTE KWARANTANNĄ, A 17 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Krzysztof Czapul

POLICJA: Mniej interwencji domowych. Mniej zgłoszeń o znęcanie

Krzysztof Czapul

NOWE FAKTY: ZAKAŻONY WĄGROWCZANIN WRACAŁ Z ZAGRANICY. OD MIESIĘCY NIE MIAŁ KONTAKTU Z NASZYM POWIATEM

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej