Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

POŻAR W FABRYCE W ŁĘGOWIE. PŁONĘŁY ZMAGAZYNOWANE ELEMENTY MEBLI [ZDJĘCIA]

Paliły się materiały do produkcji tapicerowanych mebli: pianki poliuretanowe i i drewniane stelaże.

O pożarze służby ratunkowe zostały powiadomione w niedzielę, kilkanaście minut po godzinie 13. Zgłosiła go osoba, która widziała dym, ale nie potrafiła określić jego źródła.

Po przyjeździe straży pożarnej na miejsce okazało się, że dym i płomienie wydobywały się z wejścia do pomieszczenia magazynowego. Na miejscu obecny był dozorca, który poinformował ratowników, że nie ma osób poszkodowanych.

Strażacy w pierwszej kolejności zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wyłączyli prąd w budynku, a następnie przystąpili do gaszenia ognia we wnętzru pomieszczenia. Na powierzchni około 10 metrów kwadratowych paliły się materiały do produkcji mebli – pianki poliuretanowe oraz drewniane stelaże.

Po ugaszeniu ognia nadpalone materiały wyniesione zostały na zewnątrz budynku, a pomieszczenie zostało oddymione, przewietrzone oraz sprawdzone na ewentualną obecność tlenku węgla.

W akcji brały udział jednostki państwowej straży pożarnej i OSP z Wągrowca. Na miejscu pojawił się także patrol policji.

Czytaj także

GRATKA! GMINY CHCĄ SPRZEDAĆ DWA ZABYTKOWE WOZY STRAŻACKIE I JEDEN GIMBUS [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

WAŻNE: Mieszkańcy gm. Wągrowiec będą mieć Kartę Seniora i Kartę Dużej Rodziny? Jest duża szansa, że wkrótce ruszy ten projekt

Krzysztof Czapul

POGORZELCY Z NIEMCZYNA SZUKAJĄ MIESZKANIA NA WYNAJEM

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej