serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości

Policjanci przyjechali do rodzinnej kłótni. Znaleźli sporo… narkotyków [FOTO]

Kilka dni temu funkcjonariusze z Kłecka zostali wezwani na interwencję domową do jednej z miejscowości na terenie gminy Kłecko.

Powodem były nieporozumienia rodzinne pomiędzy partnerami.

– W trakcie interwencji, z uwagi na dziwne zachowanie się 41-letniego mężczyzny, wobec którego prowadzono interwencję, funkcjonariusze nabrali podejrzeń, że może on coś ukrywać. Na zadane mu pytanie, czy posiada zabronione substancje lub przedmioty odpowiedział, że tak. Policjanci przeszukali mieszkanie – wyjaśniają funkcjonariusze.

W rzeczach osobistych należących do 41-latka ujawnili i zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany i amfetaminy. Sprawca został zatrzymany. Wyjaśnieniem sprawy i zebraniem materiału dowodowego zajęli się policjanci z Kłecka.

Sprawca został już  doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty dotyczący posiadania wbrew przepisom znacznej ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy oraz znacznej ilość suszu ziela konopi innych niż włókniste.

Wobec podejrzanego prokurator zastosował dozór policji. Przestępstwo, którego dopuścił się 41-letni mieszkaniec gminy Kłecko, zagrożone jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gniezno

Czytaj także

Wągrowiecka policja zatrzymała dwóch kierowców. Jeden bez uprawnień i z narkotykami. Drugi pod ich wpływem

Redakcja

Zatrzymani z narkotykami na leśnym parkingu koło Wągrowca

Redakcja

Zatrzymani z narkotykami. Jeden z nich jechał autem pod ich wpływem

Redakcja