Okno na Wągrowiec
Fotoreportaże Jubileusze Na luzie Społeczeństwo Wasze artykuły Wiadomości Wydarzenia

Po 20 latach od skończenia szkoły znów się spotkali!

20 lat temu opuścili mury szkoły w Wapnie, w weekend znów się spotkali.

To było spotkanie uczniów z trzech klas (a, b i c). Z wychowawców pojawił się tylko Jacek Haja (nauczyciel ZS w Wapnie).

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie18.00 w „STACJI” (lokal, którego współwłaścicielką jest jedna z uczennic pana Jacka).

– Nie bawiliśmy się w oficjalne punkty programu i od początku były towarzyskie rozmowy, humory były znakomite, niektórzy się poznawali z łatwością, inni już nie. Były wspólne zdjęcia, były tańce. Nie wiem do której, bo byłem do 21 (z minutami) – relacjonuje Jacek Haja.

Kilkoro osób z przyczyn obiektywnych nie mogło być długo, bo mieszkają daleko (a nawet bardzo daleko). Niektórzy mieli obowiązki lub uroczystości rodzinne.

– Niewątpliwie były bardzo dobre humory uczestników i radość ze spotkania, mnie mile zaskoczyło, że gdy dotarłem, to już stała skarbona z napisem „PLAC ZABAW”, co świadczyło, że uczniowie „są na bieżąco” z wydarzeniami w szkole i akcją zrzutki na budowę placu zabaw. Nie sądziłem, że nazbierają aż tyle – przyznaje pan Jacek, dumny ze swoich dawnych uczniów.

Czytaj także

PREZYDENT ANDRZEJ DUDA W WĄGROWCU [FILM/FOTO]

Damian Kantorski

PRZYPOMINAMY: Dzisiaj Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Wągrowiec i spotka się z mieszkańcami

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi Wągrowiec i spotka się z mieszkańcami

Krzysztof Czapul