Pływanie Sport Wiadomości Wydarzenia

PŁYWANIE: Ale POPŁYNĘLI! Nasi z Poznania przywieźli 8 MEDALI [ZDJĘCIA]

8 medali – złoto, 3 srebrne i 4 brązowe zdobyło 6. zawodników Klubu Pływackiego Aquapark Wągrowiec podczas Zimowych Mistrzostw Okręgu Wielkopolskiego w Pływaniu na Termach Maltańskich w Poznaniu.

W czasie tej dwudniowej pływackiej imprezy, która odbyła się 12 i 13 listopada na pływalni w stolicy Wielkopolski, podopieczni trenera Klubu Pływackiego Aquapark Wągrowiec Bartosza Kaniewskiego poprawili życiowe czasy, przeżyli niezapomniane emocje, sportową rywalizację i dobrą zabawę. I co ważne, z Poznania powrócili z medalami. A barwy wągrowieckiego klubu godnie reprezentowali:

Dominika Spychalska, która zajęła 1 miejsce na dystansie 200 m stylem grzbietowym oraz 3 miejsce na dystansie 100 m stylem grzbietowym;

Aleksandra Palluth wywalczyła 3 miejsce na dystansie 800 m stylem dowolnym i 3 miejsce na 200 m stylem zmiennym;

Filip Makarewicz uplasował się na 2 miejscu na dystansie 800 m stylem dowolnym i wywalczył 2 miejsce na dystansie 400 m dowolnym;

Adam Paszek to zdobywca srebrnego medalu na dystansie 800 m stylem dowolnym;

Aleksander Łatka popłynął po 3 miejsce na dystansie 800 m stylem dowolnym.

Jak podkreśla trener, cieszy także stały progres Laury Paczesnej, która z zawodów na zawody poprawia wszystkie swoje rekordy życiowe.

Serdecznie gratulujemy młodym pływakom i trenerowi. Kolejne zawody w stolicy Wielkopolski już 4 grudnia i również w tym pływackim wydarzeniu nie zabraknie  zawodników Klubu Pływackiego Aquapark Wągrowiec.

Źródło: KP Aquapark Wągrowiec