Okno na Wągrowiec
Na sygnale Wiadomości

PIRAT POŚPIECH TŁUMACZYŁ POTRZEBĄ FIZJOLOGICZNĄ. Za rajd po ścieżce rowerowej został surowo ukarany

artdent baner

Policjanci odnaleźli kierowcę, który wczoraj urządził sobie rajd po ścieżce rowerowej.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek, około godziny 15.35 na ulicy Kościuszki w Wągrowcu, w okolicach skrzyżowania z ulicą Średnią. Jeden z kierowców postanowił ominąć powoli poruszającą się kolumnę samochodów przejeżdżając po ścieżce rowerowej. Informowaliśmy o tym w artykule PIRAT DROGOWY: TAK MU SIĘ SPIESZYŁO, ŻE URZĄDZIŁ SOBIE RAJD PO ŚCIEŻCE ROWEROWEJ! [FILM].

Dzisiaj wągrowiecka policja poinformowała, że odnalazła „rajdowca”. Został on ukarany mandatem w wysokości 1000 zł i 13 punktami karnymi. Kierowca BMW, który zdecydował się na wyprzedzanie pojazdów po drodze dla rowerów. tłumaczył się pośpiechem, wywołanym potrzebą fizjologiczną.

Policjanci analizując jazdę mieszkańca Wągrowca, ujawnili trzy wykroczenia: poruszanie się po drodze dla rowerów, wyprzedzanie pojazdów z niewłaściwej strony, wyprzedzanie pojazdów w obrębie przejścia dla pieszych.

– Szczęśliwie ta kompletnie nieodpowiedzialna decyzja kierowcy, nie doprowadziła do większej tragedii – zauważają policjanci i dodają: – Osobom, które poczują nagłą potrzebę fizjologiczną doradzamy, aby skorzystały z toalet znajdujących się w budynkach użyteczności publicznej, jakich w tym rejonie nie brakuje.

Mandatem w wysokości 1000 zł i 13 punktami karnymi ukarany został kierowca BMW, który zdecydował się na wyprzedzanie…

Opublikowany przez Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu Piątek, 4 września 2020

Rajd drogowego pirata zarejestrowała kamera monitoringu umieszczona na jednym z okolicznych budynków. Nagranie wrzucił na Facebooka Pan Łukasz.

Taka sytuacja! Jak tak można a jednak !!!!

Opublikowany przez Łukasza Samulskiego Czwartek, 3 września 2020

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu

Czytaj także

Budowa przedszkola. Firmy chcą znacznie więcej niż miasto ma środków na ten cel

Redakcja

Był poszukiwany. Uciekał na motocyklu. Policja go złapała, bo doprowadził do kolizji

Redakcja

ZWŁOKI W RZECE W OKOLICACH ULICY SKOCKIEJ W WĄGROWCU!

Redakcja