Okno na Wągrowiec

Jubileusze Kronika Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

PIĘKNY JUBILEUSZ: Złote Gody państwa Sierszulskich

Przeżyli razem pół wieku i zostali uhonorowani przez prezydenta Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Państwo Halina i Henryk Sierszulscy z Wapna świętowali swoje Złote Gody. W miniony piątek 29 listopada dostojni jubilaci zostali uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, które otrzymać można wyłącznie we dwoje.

Były kwiaty, życzenia i tort od Wójta Gminy Wapno Macieja Kędzierskiego oraz Zastępcy Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Wapnie Sylwii Repczyńskiej.

Pani Halina urodziła się w Stołężynie, gdzie wychowała się jako najmłodsza z rodzeństwa, natomiast pan Henryk pochodzi z Podolina. Jak wspomina pan Henryk, poznali się na zabawie w Kujawkach w dzień jego urodzin.

Państwo Sierszulscy ślub cywilny zawarli w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wapnie w drugie święto Bożego Narodzenia w 1969 roku, natomiast ślub kościelny odbył się w kościele w Panigrodzu. Mają dwie córki, czterech wnuków, a także doczekali się dwóch prawnuków.

Źródło: Gmina Wapno.

Czytaj także

GRATKA! GMINY CHCĄ SPRZEDAĆ DWA ZABYTKOWE WOZY STRAŻACKIE I JEDEN GIMBUS [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

WCIĄŻ PŁONĄ SADZE! CZASEM PO KILKA RAZY W TYCH SAMYCH BUDYNKACH! STRAŻACY APELUJĄ BYŚMY CZYŚCILI KOMINY [ZDJĘCIA]

Remigiusz Priebe

ZAGRAŁ WOŚP: W WĄGROWCU PADŁ KOLEJNY REKORD! 109.195,44 ZŁOTYCH!!! [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

Korzystamy z plików cookie, aby lepiej dostosować się do Twoich preferencji. Jeśli Ci to przeszkadza, możesz wyłączyć tę opcję w swojej przeglądarce. Zaakceptuj Czytaj więcej