Okno na Wągrowiec

Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

PĘDZILI AUTAMI I MOTOCYKLEM. Czterech takich kierowców straciło prawo jazdy. Rekordzista jechał prawie 140 km na godzinę!

BNP-misja-sam-800x600

W weekend wągrowieccy policjanci interweniowali, gdy kierowcy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość.

W sobotę 27 czerwca w Potrzanowie kierujący skoda superb przekroczył dozwoloną prędkość jazdy w obszarze zabudowanym o 68 kilometrów. Policjanci zatrzymali kierującemu dokument prawa jazdy. Kierowca odmówił przyjęcia mandatu karnego, więc sprawa będzie miała finał w sądzie.

Policjanci kontrolujący prędkość w Morakowie zatrzymali kierującego fordem c max. Mieszkaniec Rogowa przekroczył dozwoloną prędkość jazdy w obszarze zabudowanym o 71 kilometrów. Poruszał się z prędkością 121 km/h w miejscu, gdzie obowiązuje 50-tka. Mężczyźnie zatrzymano dokument prawa jazdy. Także ten kierujący nie zgadzał się z karą, więc i ta sprawa trafi do sądu.

10 minut później w tym samym miejscu kierujący audi przekroczył dozwoloną prędkość jazdy w obszarze zabudowanym o 86 kilometrów. Ukarano go mandatem 400 zł mandat i 10 punktami karnymi. Oczywiście stracił też dokument prawa jazdy.

Natomiast w Krośnie kierujący motocyklem BMW przekroczył dozwoloną prędkość jazdy w obszarze zabudowanym o 57 kilometrów. Także ten mężczyzna będzie musiał odmówić sobie jazdy nie tylko na motocyklu, przez co najmniej 3 miesiące.

Źródło: KPP Wągrowiec

Czytaj także

Kierowca miał 2,5 PROMILA. Stracił PRAWKO, usłyszy ZARZUTY

Redakcja

DZIEŃ DOBRY: Dziś trochę SŁOŃCA, trochę CHMUR, trochę DESZCZU. Temperatura do +29 st. C

Redakcja

COVID-19: Bez nowych zakażeń w powiecie. 56 osób na kwarantannie [RAPORT DZIENNY]

Redakcja