Okno na Wągrowiec

Wiadomości Wiadomości z ratusza

Nowy partner programów społecznych Wągrowca [ZDJĘCIA]

art dent 800
BNP-misja-sam-800x600

W sierpniu do grona partnerów miejskich programów Rodzina 3+ i Senior 60+ dołączyła firma Nieruchomości Tectum Agnieszka Mysiak.

Firma oferuje 10 procent zniżki na usługi z zakresu pośrednictwa przy sprzedaży, zakupie, wynajmie i najmie nieruchomości. Jej siedziba znajduje się przy ulicy Średniej 22 w Wągrowcu.

Programy Wągrowiecka Rodzina 3+ oraz Senior 60+ cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem mieszkańców Wągrowca. Posiadacze kart wydawanych w ramach tych programów mogą liczyć na niemałe ułatwienia i  oszczędności podczas dokonywania codziennych zakupów, korzystania z usług, czy miejskiej oferty kulturalno-sportowej.

– Cieszę się, że już 878 wągrowieckich rodzin posiada karty, które uprawniają je do skorzystania z rozmaitych ulg i zniżek. Taki wynik oznacza, że mieszkańcy doceniają korzyści związane z udziału z miejskich programach, a ich partnerzy przygotowali atrakcyjną ofertę – powiedział burmistrz Wągrowca Jarosław Berendt.  

Pełna lista partnerów Programu Wągrowiecka Rodzina 3+ znajduje się: https://www.wagrowiec.eu/pl/dla-mieszkanca/samorzad/urzad-miejski/ogolnopolska-karta-duzej-rodziny/partnerzy-programu-wagrowiecka-rodzina-3

Pełna lista partnerów Programu Senior 60+ znajduje się:

https://www.wagrowiec.eu/pl/dla-mieszkanca/samorzad/urzad-miejski/program-senior-60plus/partnerzy-programu-senior-60plus

Czytaj także

SPOTKANIE Z DAWIDEM OGRODNIKIEM!

Redakcja

COVID-19: U nas NOWYCH ZAKAŻEŃ nie ma. Kilka osób WIĘCEJ na kwarantannie [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

Szczepieniobus kolejny raz w Wągrowcu

Urząd Miejski w Wągrowcu