Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Wiadomości

NIEOFICJALNE: Będzie zmiana prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu

Z końcem marca ze stanowiska odejdzie Teresa Kamińska.

Jak udało nam się ustalić za nieco ponad dwa tygodnie ze swojego stanowiska odejdzie Teresa Kamińska, wieloletnia prezes Spółdzielni Mieszkaniowej w Wągrowcu.

Nieoficjalnie wiemy, że zamierza ona przejść na emeryturę. Znany jest już nowy prezes SM, ale rada nadzorcza szczegółów tej sprawie na razie nie ujawnia. Wiadomo, że jest osoba z zewnątrz, z doświadczeniem w pracy w samorządzie oraz szefowaniu spółką komunalną.

Fot. SM w Wągrowcu

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul