Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

NIE TYLKO dla dewelopera: INWESTYCYJNA DZIAŁKA pod budynek z 25 MIESZKANIAMI w Wągrowcu

Rodzaj:działka budowlana
Lokalizacja:Wągrowiec, Wągrowiec, ul. Janowiecka
Powierzchnia:0,3135 ha
Media:– sieć wodociągowa, kanalizacja sanitarna, sieć gazowa i elektroenergetyczna w drodze gminnej;
– przyłącze wody, prądu i kanalizacji sanitarnej w działce.

To  doskonała i pewna inwestycja, bowiem mieszkania w naszym mieście sprzedają się błyskawicznie.

Boom mieszkaniowy trwa. Wiele osób szuka swojego wymarzonego mieszkania – najlepiej w centrum miasta, aby wszędzie było blisko, a z drugiej strony, aby też było miejsce na plac zabaw dla dzieci lub mini park z zielenią, w którym można będzie odpoczywać. Jak to połączyć? Da się!

Blok mieszkalny z własnym ogrodem? TAK!
W samym centrum Wągrowca, przy ul. Janowieckiej niedaleko kilku marketów i ok. kilometra od dworca kolejowego, znajduje się duża atrakcyjna działka z własnym stawem, za którym rozciągają się zielone tereny prowadzące do skrzyżowania rzek Nielby i Wełny.

To właśnie w tym miejscu przyszły właściciel może wybudować  budynek mieszkalny dla kilkudziesięciu rodzin. To typowy teren inwestycyjno-deweloperski pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z częścią usługową.

Gotowa koncepcja
W ofercie przedstawiamy również koncepcję zabudowy i zagospodarowania terenu, zgodnie z którą istnieje możliwość wybudowania trzykondygnacyjnego budynku wielorodzinnego z usługami. Budynek o powierzchni użytkowej łącznie ok. 1500 m2 może być częściowo podpiwniczony z dachem płaskim.  Kondygnacja parteru częściowo przeznaczona została na usługi nieuciążliwe dostępne bezpośrednio z ul. Janowieckiej. To sprawi, że w tym rejonie miasta pojawi się nowe, ciekawe miejsce dla małych przedsiębiorców takich jak np. kosmetyczka czy fryzjer.

Każdy znajdzie idealne mieszkanie dla siebie
W budynku zaprojektowano 25 mieszkań. Zarówno tych mniejszych – jednopokojowych, jak i większych dwu- i trzypokojowych. To sprawi, że każdy chętny znajdzie coś dla siebie.  Budynek będzie niewysoki, bo zaledwie trzykondygnacyjny i zajmie maksymalnie do 25% powierzchni działki. To oznacza, że reszta może zostać zagospodarowana m.in. na miejsca parkingowe, które dziś są tak cenne w miejskiej przestrzeni, albo na np.  strefę relaksu. Warto wspomnieć, że na działce znajduje się staw z pomostami otoczony przez ładne drzewa dające cień w upalne dni.

Ten teren to  doskonała inwestycja dla osoby zajmującej się budownictwem, bowiem mieszkania w Wągrowcu sprzedają się błyskawicznie, mimo ciągle rosnących cen. To dobry prognostyk, gdyż coraz więcej osób – z okolicznych miejscowości, ale również mieszkańcy Poznania – wybierają Wągrowiec jako miejsce swojego życia, z którego szybko dotrą do pracy.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz wiedzieć więcej – zadzwoń i umów się na prezentację!
Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

„Święta godne, a nie głodne!”. Będzie wielkanocna zbiórka żywności

Redakcja

Gala MMA w Wągrowcu, czyli nasi wojownicy walczyli w klatce [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja