Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

NASTOLATEK PĘDZIŁ PIJANY I BEZ UPRAWNIEŃ! Nowe szczegóły dachowania

artdent baner

Uderzeniem w drzewo i dachowaniem zakończyła się wczoraj w nocy brawurowa jazda samochodem nietrzeźwego osiemnastolatka w Rogoźnie.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 29 lipca, około godziny 2.30 na łuku drogi w Rogoźnie, na ulicy Za Jeziorem. Według wstępnych ustaleń policji wynika, iż osiemnastoletni kierowca samochodu marki Citroen jechał pomimo braku uprawnień do kierowania oraz mając prawie 1 promil alkoholu we krwi.

Młody mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków ruchu i w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego uderzył w drzewo, a następnie dachował.

Siedemnastoletnia pasażerka został przetransportowana karetką pogotowia do szpitala w Obornikach.

O wypadku informowaliśmy wczoraj w artykule WYPADEK: W nocy dachował samochód! W sobotę na tej samej drodze zginął człowiek.

Rogozińska ulica Za Jeziorem jest częścią drogi do wsi Owczegłowy. To na tej drodze w sobotę nad ranem inny młody, 23-letni mężczyzna na prostym odcinku, z nieustalonych przyczyn zjechał samochodem Volkswagen Golf na prawe pobocze i uderzył w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu. Pisaliśmy o tym w artykule WYPADEK: MŁODY MĘŻCZYZNA ZGINĄŁ NA PROSTEJ DRODZE.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Obornikach.
Zdjęcia: OSP Rogoźno

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: Wypadek na drodze Wągrowiec – Rogoźno. Droga jest zablokowana! Potrzebny helikopter LPR dla ciężko rannego kierowcy

Redakcja

WYPADEK: Dachowanie samochodu. Jedna osoba została poszkodowana [ZDJĘCIA]

Redakcja

WYPADEK! Zderzenie dwóch aut pod Wągrowcem. Jedna osoba poszkodowana. Droga była zablokowana [ZDJĘCIA]

Redakcja