Okno na Wągrowiec
Gospodarka Prodom Społeczeństwo Wiadomości

NA SPRZEDAŻ budowlana DZIAŁKA POD LASEM: Idealne miejsce na UCIECZKĘ OD MIEJSKIEGO ZGIEŁKU [ZDJĘCIA]

Rodzaj:działka budowlana
Lokalizacja:Runowo
Powierzchnia działki:900 m²
Media:prąd, woda – w drodze

Jeśli masz dość miejskiego hałasu, spalin i smogu, które uprzykrzają życie w dużych aglomeracjach to zapraszamy na wieś! Tu odnajdziesz spokój i harmonię.

Coraz więcej osób wybiera wieś, aby tam zbudować swój dom. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: przy dzisiejszych możliwościach komunikacyjnych wieś jest atrakcyjniejsza od miasta.

Cisza i spokój po kilkugodzinnym dniu pracy są na wagę złota. Ponadto możesz się cieszyć czystym i zdrowym powietrzem każdego dnia. To właśnie życie na wsi wybiera coraz więcej osób ceniących sobie zdrowie i wysoki standard życia.

Ta cisza i niezapomniane zachody słońca
Czyż nie marzysz o własnym domu z ogródkiem, gdzie wychodząc na taras możesz delektować się widokiem lasu, który rośnie tuż za płotem? Właśnie takie miejsce znaleźliśmy. Oglądając zachód słońca, chowającego się za wysokie drzewa sosnowego lasu nie sposób nie pokochać tego miejsca. Gorąca herbata od razu spakuje lepiej podziwiając te widoki. Jesteśmy przekonani, że takie miejsce może się stać rodzinną przystanią na całe życie.

Dobry dojazd, chociaż położona na uboczu
Prezentujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 900 m2 w Runowie (gm. Wągrowiec). Działka jest położona niedaleko centrum wsi, przy drodze asfaltowej. Ma kształt prostokątny co z pewnością pozwoli na dogodne zagospodarowanie każdej jej części. Ponadto tył działki położony jest kilkanaście metrów od lasu. To z pewnością zagwarantuje ciszę i spokój.

Właściciel uzyskał decyzję o warunkach zabudowy, dla której przewiduje się budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Można tu wybudować wymarzony dom do 160 m2, dwukondygnacyjny z bardzo popularnym dziś poddaszem użytkowym. Dach również można dostosować do własnych potrzeb.

Warto dodać, że media: woda i prąd są w drodze gminnej przylegającej do działki. Wystarczy wystąpić o warunki podłączenia do sieci. Nie czeka się, aż gestorzy sieci wybudują wodociąg czy też sieć energetyczną, ponieważ ta sieć już istnieje. A w dzisiejszych czasach jest ogromnym atutem.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą, to warto skontaktować się ze Sławomirem Kamińskim z Prodom Nieruchomości, który chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Chcesz dowiedzieć się więcej – zadzwoń i umów się na prezentację! Tel. 605-830-290 Sławomir Kamiński

PRO. DOM NIERUCHOMOŚCI
TWÓJ KLUCZ DO NIERUCHOMOŚCI
ul. Kościuszki 8/3
62-100 Wągrowiec

tel.: +48 605 830 290
e-mail: biuro@prodom.org
www: prodom.org

Znajdź nas i polub na Facebooku!

Czytaj także

„Święta godne, a nie głodne!”. Będzie wielkanocna zbiórka żywności

Redakcja

Gala MMA w Wągrowcu, czyli nasi wojownicy walczyli w klatce [FOTO]

Redakcja

WAŻNE: Wiemy, gdzie w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu [WYKAZ]

Redakcja