serpol praca

Okno na Wągrowiec
Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Mieszkańcy OCENIAJĄ radnych i proszą, aby zapamiętać jak GŁOSOWALI

Na ostatniej sesji rady miejskiej Wągrowca zadecydowano o budowie boiska na osiedlu Wschód.

OKS Wschód to znany i ceniony amatorski klub sportowy, od lat grający w rozgrywkach wągrowieckiej piłki halowej, ale również organizujący na tamtejszym wągrowieckim osiedlu turnieje sportowe, często z charytatywnym przesłaniem.

Kłopot od lat był ten sam – fatalny stan tamtejszego boiska. Nic więc dziwnego, że od dawna nie tylko  młodzi ludzie zabiegali, aby wreszcie na jednym z największych wągrowieckich osiedli powstało boisko z prawdziwego zdarzenia.

I wreszcie się udało. Na wtorkowej sesji podjęto decyzję o budowie boiska sportowego na os. Wschód. W przyszłorocznym budżecie na ten cel zaplanowano 1,3 mln zł.

Tę decyzje skomentowali mieszkańcy, skupieni w klubie OKS Wschód.

– Dziękujemy tym, którzy poparli ten wniosek, natomiast zdumiewające jest, że znaleźli się radni z naszej okolicy, którzy byli przeciw. Zapamiętajcie wszyscy na przyszłość: Wiesława Kadow, Joanna Kramer-Neumann, Iwona Matuszak-Łosińska, Natalia Pałczyńska, Tomasz Mazurek. Sprzeciw tych radnych nic nie dał, udało się osiągnąć wymarzony cel – komentują ci wągrowczanie, jednocześnie dziękując: burmistrzowi Wągrowca Jarosławowi Berendtowi, jego zastępcy Piotrowi Pałczyńskiemu oraz radnym, którzy za tym wnioskiem głosowali.

TAK RADNI GŁOSOWALI WS. BOISKA NA OS. WSCHÓD:

Czytaj także

Wągrowiecki Rower Miejski: Użytkownicy przejechali w tym sezonie prawie 300 tys. km!

Redakcja

Wkrótce rusza wągrowieckie lodowisko

Redakcja

Już za tydzień inauguracja świątecznych iluminacji na Rynku!

Redakcja