Okno na Wągrowiec

Gospodarka Samorząd i polityka Społeczeństwo Wiadomości

Miasto sprzedaje działki budowlane przy Bonowskiego

Ogłoszono przetarg na trzy nieruchomości.

Urząd Miejski w Wągrowcu zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w pierwszych ustnych przetargach nieograniczonych na sprzedaż należących do miasta działek. W organizowanych przetargach, które rozpoczną się 21 września o godzinie 11.00 w sali nr 201 (II piętro) w siedzibie Urzędu Miejskiego, pod młotek przeznaczono trzy nieruchomości położone we wschodniej części naszego miasta przy ulicy Kazimierza Bonowskiego.

Wszystkie trzy nieruchomości znajdują się na obszarze objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Wągrowca i przeznaczone są pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi od 107 do 136 tysięcy złotych.

Organizowane przetargi są formą realizacji przez Urząd Miejski planu sprzedaży uchwalonego w ubiegłym roku przez Radę Miejską w Wągrowcu.

Warunkiem przystąpienia do przetargów jest wniesienie wadium pieniężnego, które należy wpłacić na rachunek bankowy UM w Wągrowcu najpóźniej do 14 września 2020 r.

Szczegółowych informacji dotyczących przetargów udziela Wydział Inwestycji i Mienia Komunalnego UM w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a, pok. nr 103A, tel. 67-26 80 302.

Źródło: Urząd Miejski w Wągrowcu

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: Nielbiści ROZBROILI gwardzistów [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

UWAGA! Utrudniony ruch w centrum Wągrowca. Strażacy USUWAJĄ wyciek OLEJU

Krzysztof Czapul

ZNÓW OSOBA ZAKAŻONA. To 54-LETNIA KOBIETA Z WĄGROWCA. To już 3 AKTYWNY przypadek w naszym POWIECIE i 40 WYKRYTY od początku PANDEMIII

Krzysztof Czapul