serpol praca

Okno na Wągrowiec
Gorący temat Na sygnale Na własne oczy Relacje wideo Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

MAMY NAGRANIE: BEZCZELNIE UKRADŁ PSA SHIH TZU SPRZED DOMU. Za pomoc czeka nagroda [FILM/ZDJĘCIA]

Do tej zuchwałej kradzieży pod okiem kamery doszło we wtorek w Gorzeniu koło Nakła.

O prośbę z publikacją filmu i zdjęcia zwróciła się do nas pani Aleksandra. Do tej sytuacji doszło we wtorek 16 czerwca w miejscowości Gorzeń koło Nakła nad Notecią (województwo kujawsko-pomorskie) o godzinie 12:56.

Całe zdarzenie udało się zarejestrować:

Kamery zarejestrowały psa rasy shih tzu, który wybiegł poza ogrodzenie ze swoją smyczą oraz mężczyznę i moment, w którym wkładał psa do czerwonego auta marki VW Golf II.

– Obawiamy się, że to mogła być kradzież, ponieważ świadek stojący przy sklepie, który znajduje się 100 metrów od zdarzenia, widział, że auto zawróciło z drogi – wyjaśnia pani Aleksandra, właścicielka psiaka.

– Pana z auta, który zapakował psa do auta, a także osoby, które mogą znać auto, mężczyznę oraz osoby, które podróżowały w godzinach 12:45-13:15 trasą Bydgoszcz-Nakło przez Łochowo, Gorzeń, a mające wideorejestrator lub widziały opisane auto, prosimy o kontakt telefoniczny 669-106-046 lub kontakt z policją – apeluje pani Aleksandra, która prosi również osoby, które posiadają kamery przy trasie Nakło-Bydgoszcz przez Gorzeń o kontakt w celu ustalenia tablic rejestracyjnych.

Dodajmy, że pies reaguje na imię Reksio.

– Ma 7 lat i od małego jest w naszym domu. Jest ulubieńcem naszego syna. Bardzo tęsknimy za Reksiem i mamy nadzieję, że wróci do domu – przyznaje pani Aleksandra.

Dodajmy, że na znalazcę czeka nagroda.

Czytaj także

W Łęgowie zaginął pies. Wabi się Kayo. Od wczoraj szuka go właściciel [FOTO]

Redakcja

Zaginął piesek „Rudy”. Poszukuje go zrozpaczona właścicielka [FOTO]

Redakcja

Wystraszony pies biega po drodze pomiędzy autami

Redakcja