Inne dyscypliny Na własne oczy Sport Wiadomości Wydarzenia

LIGA SIATKÓWKI: „Power” pokazał siłę, Cieciur o jednego seta lepszy od MKS [ZDJĘCIA]

zyczenia wielkanoc powiat

W przedświąteczny piątek pod siatką spotkali się zawodnicy grający w naszej lidze.

Jednostronny przebieg miało spotkanie Power Dream Team Żnin z Werkowem. Siatkarze ze Żnina byli wyraźnie lepsi od ekipy Werkowa i gładko cały mecz wygrali w 3 setach.

Znacznie bardziej wyrównane było spotkanie Cieciur Team z MKS Wągrowiec. Lepiej w ten mecz weszła drużyna MKS, wygrywając pierwszego seta. W kolejnym Cieciur wyrównał na 1-1. Trzeci set dość spokojnie wygrał MKS i wyszedł na prowadzenie. Wydawało się, że w trzecim to właśnie ta ekipa zapewni sobie wygraną. Nic z tego, bo do remisu znów doprowadził Cieciur.

Kto lepszy? Odpowiedź na to pytanie miał dać ostatni set. Nerwy do końca lepiej na wodzy trzymali siatkarze Cieciura i to oni w lepszych nastrojach zasiądą do wigilijnej wieczerzy.