Fotoreportaże Inne dyscypliny Sport Wiadomości Wydarzenia

LIGA SIATKÓWKI: Budromel ustrzelił „Orły”, piątek 13-tego pechowy dla Żnina, szczęśliwy dla Zamku Gołańcz [ZDJĘCIA]

W tej kolejce mieliśmy pojedynek na szczycie i dole tabeli. Wiemy kto jest najlepszy, a kto najsłabszy w lidze.

Pojedynkiem na szczycie było we wczorajszy piątek spotkanie Zamku Gołańcz i Tygodnika Pałuki Żnin. Obie te ekipy był na czele ligowej tabeli i ten mecz miał dać odpowiedź, która drużyna jest lepsza.

Pierwszy set dla żninian, ale w drugim i trzecim wyraźnie lepszy był Zamek. Zawodnikom z sąsiedniego powiatu udało się wygrać jeszcze w czwartym secie, ale ostatni to pewna i wysoka wygrana siatkarzy. Zamek prowadzi w ligowej tabeli i jest faworytem do ostatecznego zwycięstwa.

W drugim meczu spotkały się drużyny z dołu tabeli. Przedostatni Budromel oraz ostatni – „Orły Temidy”. Ten pojedynek miał już bardziej jednostronny przebieg i Budromel pewnie, gładko 3-0 pokonał „czerwoną latarnię”.

WYNIKI

ULKS „ORŁY TEMIDY” Janowiec Wlkp. – Budromel Wągrowiec 0-3 (15:25, 24:26, 20:25)