Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 4 kwietnia, godz. 12.00: NIE MA OSÓB W SZPITALU, 214 OSÓB OBJĘTYCH KWARANTANNĄ, A 41 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa.

Ministerstwo Zdrowia podało, że jak dotąd w Polsce potwierdzono zakażenie koronawirusem u 3503 osób, 73 pacjentów zmarło.

W województwie wielkopolskim do tej pory stwierdzono 230 przypadków zakażenia koronawirusem, 12 z tych osób zmarło.

Dzisiaj powiadomiono o 16 nowych przypadkach zarażenia koronawirusem w Wielkopolsce.

Te  nowe przypadki to:

48-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 58-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 49-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 59-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w szpitalu w Krotoszynie. 49-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w szpitalu w Krotoszynie. 48-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 63-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 81-letnia kobieta z powiatu gostyńskiego, stan ciężki. 84-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie średnio dobrym przebywa w szpitalu w Krotoszynie. 98-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie średnio dobrym przebywa w szpitalu w Krotoszynie. 56-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 69-letnia kobieta z powiatu kaliskiego, w stanie dobrym przebywa w szpitalu wojewódzkim w Kaliszu. 47-letnia kobieta z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 81-letni mężczyzna z powiatu gostyńskiego, w stanie średnio dobrym przebywa w szpitalu zakaźnym w Poznaniu. 45-letni mężczyzna z powiatu krotoszyńskiego, w stanie dobrym przebywa w domu. 31-letnia kobieta z powiatu kaliskiego, w stanie dobrym przebywa w domu.

Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że na dzień 4 kwietnia 2020 roku w związku z koronawirusem w naszym powiecie mamy: nie ma osób zakażonych, ani hospitalizowanych (wczoraj także nie było nikogo). 214 osób jest objętych kwarantanną (wczoraj takich osób było 217), a 41 objętych nadzorem epidemiologicznym (wczoraj takich osób było 54).

Czytaj także

RYNEK PRACY: Bezrobocie w powiecie wzrosło drugi miesiąc z rzędu

Remigiusz Priebe

URZĄD SKARBOWY INFORMUJE: Wsparcie dla firm w ramach Tarczy Finansowej

Redakcja

W NASZYM POWIECIE NIE MA NOWYCH PRZYPADKÓW KORONAWIRUSA. Tylko jedna zakażona osoba. Mniej osób w kwarantannie

Krzysztof Czapul