Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 28 marca, godz. 12.00: NIE MA OSÓB W SZPITALU, 203 OSOBY OBJĘTE SĄ KWARANTANNĄ, A 43 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

 W Polsce potwierdzono zakażenie koronawirusem u 1436 osób, 16 pacjentów zmarło.

Sytuacja w Poznaniu i Wielkopolsce w sobotę: do tej pory w naszym regionie stwierdzono 94 zakażenia koronawirusem, dwie kobiety w wieku 57 i 37 lat zmarły.

Według danych Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego z piątku w naszym województwie objętych nadzorem epidemiologicznym jest 5446 osób, a poddanych kwarantannie 8731.

O najnowszych przypadkach zakażenia koronawirusem Ministerstwo Zdrowia poinformowało dziś rano. Dwie z nich dotyczą osób z Wielkopolski.

Wczoraj wieczorem Ministerstwo poinformowało o czwórce zakażonych. Wśród nich są: młody mężczyzna z powiatu ostrowskiego. W stanie dobrym, przebywa w domu. Wrócił z zagranicy. Młoda kobieta z powiatu ostrowskiego. Jest w dobrym stanie i przebywa w domu. Wróciła z zagranicy. Kobieta w średnim w wieku z powiatu ostrowskiego. Jest w dobrym stanie i przebywa w domu. Wróciła z zagranicy. Mężczyzna w podeszłym wieku z powiatu krotoszyńskiego. W stanie średnio dobrym leży w szpitalu w Poznaniu. Miał kontakt z osobą zakażoną.

Powiat wągrowiecki wciąż nie zanotował osoby zakażonej koronawirusem.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w powiecie wągrowieckim na dzień 28 marca 2020 roku:

–  Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (wczoraj była to 1 osoba); 203 osoby objęte są kwarantanną (wczoraj było tych osób 196). 43 osoby objęte są nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 58).

Czytaj także

W TĘ NIEDZIELĘ JESZCZE NIE MUSISZ IŚĆ DO KOŚCIOŁA. Prymas zniósł dyspensę, ale od przyszłego miesiąca

Remigiusz Priebe

DOBRA WIADOMOŚĆ: Osoba z podejrzeniem koronawirusa okazała się zdrowa. Sytuacja w powiecie coraz lepsza

Remigiusz Priebe

OSOBA Z PODEJRZENIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM WCIĄŻ CZEKA NA WYNIK TESTU. W naszym powiecie nadal zakażone są 3 osoby. 57 w kwarantannie

Krzysztof Czapul