Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 27 marca, godz. 12.00: NIE MA OSÓB W SZPITALU, 196 OSÓB OBJĘTYCH JEST KWARANTANNĄ, A 58 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

 W Polsce zachorowało już 1244 osób, z czego 16 zmarło.

W województwie wielkopolskim do tej pory stwierdzono 75 zakażeń koronawirusem, 2 z tych osób zmarły. Nie żyje również 75-letni pacjent kaliskiego szpitala, ale bezpośrednią przyczyną jego śmierci nie był koronawirus. Liczba zakażeń w Wielkopolsce w ciągu ostatniej doby wzrosła o kolejne 9 przypadków.

Są to osoby z: kobieta w średnim wieku z powiatu poznańskiego. Dziecko z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Młoda kobieta z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Kobieta w średnim wieku z powiatu wolsztyńskiego. Młoda kobieta z powiatu poznańskiego. Starszy mężczyzna z powiatu poznańskiego. Mężczyzna w średnim wieku z powiatu poznańskiego. Kobieta w starszym wieku z powiatu leszczyńskiego. O ostatniej osobie zakażonej koronawirusem nie ma jeszcze szczegółowych informacji.

Na szczęście powiat wągrowiecki wciąż skutecznie chroni się przed koronawirusem. I wciąż nie odnotowaliśmy u nas przypadku zakażenia koronawirusem.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w powiecie wągrowieckim na dzień 27 marca 2020 roku:

–  Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (wczoraj była to 1 osoba); 196 osób objętych jest kwarantanną (wczoraj było tych osób 167). 58 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 56).

Czytaj także

KORONAWIRUS W POWIECIE WĄGROWIECKIM: TYLKO 2 MIESZKAŃCÓW GMINY SKOKI JEST JESZCZE ZAKAŻONYCH

Krzysztof Czapul

1 OSOBA Z NASZEGO POWIATU Z PODEJRZENIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM TRAFIŁA DO SZPITALA! 1 OSOBA WYZDROWIAŁA

Krzysztof Czapul

WAŻNE: Wiemy, gdzie i w jakich godzinach w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu

Krzysztof Czapul