Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 25 marca, godz. 12.00: BRAK OSÓB W SZPITALU, 162 OSOBY OBJĘTE SĄ KWARANTANNĄ, A 49 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Wtorek był jak dotąd rekordowym dniem jesli chodzi o wzrost liczby zachorowań na koronawirusa w Polsce. W karju mamy już 927 potwierdzonych przypadków koronawirusa. 12 osób zmarło. Rząd zdecydował o wprowadzeniu zakazu wychodzenia z domu, z wyjątkiem wyjścia do pracy, sklepu, apteki czy do lekarza. Szkoły będą zamknięte do Świąt Wielkanocnych. Nie będzie też zajęć na uczelniach. Na terenie Polski wprowadzono stan epidemii. Podwyższono karę za złamanie kwarantanny z 5 tys. zł do 30 tys. zł.

W Wielkopolsce mamy 55 zakażeń koronawirusem, 2 osoby zmarły. Na ten moment (środa 25 marca godzina 13.30) jest 11 nowych przypadków zakażenia w naszym województwie.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w powiecie wągrowieckim na dzień 25 marca 2020 roku:

–  Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (wczoraj także nie było nikogo; 162 osoby objęte są kwarantanną (wczoraj było tych osób 145). 49 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 45).

Czytaj także

KOLEJNA OSOBA Z PODEJRZENIEM ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM TRAFIŁA DO SZPITALA!

Krzysztof Czapul

KORONAWIRUS: W powiecie wągrowieckim wciąż ZAKAŻONE 3 osoby. 68 na kwarantannie. Nikt nie jest w szpitalu

Krzysztof Czapul

HEJT WOBEC POLICJANTÓW. Komendant główny do funkcjonariuszy: zawsze będę bronił Waszego dobrego imienia!

Krzysztof Czapul