Okno na Wągrowiec


Gorący temat Na sygnale Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

KORONAWIRUS w powiecie wągrowieckim, stan na 25 marca, godz. 12.00: BRAK OSÓB W SZPITALU, 162 OSOBY OBJĘTE SĄ KWARANTANNĄ, A 49 NADZOREM EPIDEMIOLOGICZNYM

Powiatowy Inspektor Sanitarny informuje o stanie epidemii koronawirusa w powiecie wągrowieckim.

Wtorek był jak dotąd rekordowym dniem jesli chodzi o wzrost liczby zachorowań na koronawirusa w Polsce. W karju mamy już 927 potwierdzonych przypadków koronawirusa. 12 osób zmarło. Rząd zdecydował o wprowadzeniu zakazu wychodzenia z domu, z wyjątkiem wyjścia do pracy, sklepu, apteki czy do lekarza. Szkoły będą zamknięte do Świąt Wielkanocnych. Nie będzie też zajęć na uczelniach. Na terenie Polski wprowadzono stan epidemii. Podwyższono karę za złamanie kwarantanny z 5 tys. zł do 30 tys. zł.

W Wielkopolsce mamy 55 zakażeń koronawirusem, 2 osoby zmarły. Na ten moment (środa 25 marca godzina 13.30) jest 11 nowych przypadków zakażenia w naszym województwie.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, iż w powiecie wągrowieckim na dzień 25 marca 2020 roku:

–  Nie ma osób hospitalizowanych w związku z podejrzeniem zakażenia koronawirusem (wczoraj także nie było nikogo; 162 osoby objęte są kwarantanną (wczoraj było tych osób 145). 49 osób objętych jest nadzorem epidemiologicznym (wczoraj było ich 45).

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: ZAMKNIĘTE CMENTARZE NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH! Urzędnicy na pracy zdalnej

Remigiusz Priebe

KORONAWIRUS w powiecie: Mamy 269 osób aktywnie ZAKAŻONYCH. 636 przebywa na KWARANTANNIE

Krzysztof Czapul

Blisko 100 osób ZAKAŻONYCH w naszym powiecie w ciągu DOBY! To niechlubny REKORD

Krzysztof Czapul