Okno na Wągrowiec
Gorący temat Społeczeństwo Wiadomości

Konsultacje dotyczące rewitalizacji plaży miejskiej potrwają dłużej

Konsultacje związane z rewitalizacją plaży miejskiej, kąpieliska oraz istniejącego parku wraz z przebudową amfiteatru w Wągrowcu zostają wydłużone do piątku 3 lutego.

– Aby wziąć udział w konsultacjach do programu funkcjonalno-użytkowego dla zadania inwestycyjnego pn. Rewitalizacja plaży miejskiej, kąpieliska oraz istniejącego parku wraz z przebudową amfiteatru w Wągrowcu – etap I, należy zgłosić swoje uwagi na przygotowanym formularzu i złożyć je do 3 lutego 2023 roku poprzez przesłanie swoich uwag lub opinii na adres e-mail: miasto@wagrowiec.eu lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15a, 62-100 Wągrowiec – informują wągrowieccy urzędnicy.

Dodajmy, że formularz można także złożyć osobiście w siedzibie urzędu, w godzinach jego pracy, tj.: od godz. 8:00 do 17:00 w poniedziałki, od godz. 7:30 do 15:30 we wtorki, środy i czwartki oraz od godz. 7:30 do 14:30 w piątki.

Złożone przez uczestników konsultacji uwagi zostaną poddane ocenie ich zasadności i możliwości realizacji w zakresie zgodnym z obowiązującymi przepisami, warunkami technicznymi itp. oraz uzgodnione w projekcie technicznym.

Dokumenty do pobrania znajdziesz tutaj:

https://www.wagrowiec.eu/pl/aktualnosci/konsultacje-dotyczace-rewitalizacji-plazy-miejskiej-potrwaja-dluzej

Źródło: wagrowiec.eu

Czytaj także

Gala MMA w Wągrowcu, czyli nasi wojownicy walczyli w klatce [FOTO]

Redakcja

Będą wymieniać wodomierze w blokach na kilku wągrowieckich ulicach

Redakcja

Możesz oddać krew na wągrowieckim dworcu [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja