Okno na Wągrowiec
Kultura Wiadomości Wydarzenia

Koncert folk-rockowy w… prywatnym mieszkaniu! Możesz w nim wziąć udział

artdent baner

W najbliższą niedzielę 15 maja niezwykły koncert w Wiatrowcu koło Wągrowca.

To niezwykłe wydarzenie w naszym powiecie odbędzie się już kolejny raz. Koncert ciekawego, zdolnego muzyka w prywatnym mieszkaniu i… każdy z nas może mieć szansę wziąć w nim udział! Niestety, jest limit osób, a ważny jest czas. Co ważne, wstęp „co łaska”.

– Jeśli chcesz poznać dokładny adres koncertu, skontaktuj się z gospodarzem mieszkania lub wyślij e-mail na adres borowkamusic.promocja@gmail.com i zrób sobie rezerwację. To proste. W temacie maila napisz „Postman – Wiatrowiec”, a w treści podaj swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację, dla ilu osób chcesz zrobić rezerwację – wyjaśniają organizatorzy tego niezwykłego muzycznego przedsięwzięcia.

Dodajmy, że koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 15 maja o godzinie 18.00 w Wiatrowcu koło Wągrowca.

Kilka zasad akcji House Gig:

– Limit osób na koncercie – 30.

– „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).

– Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.

– Prosimy o nie nagrywanie koncertu.

– Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – mamy lodówkę)…

– Do mieszkania zapraszamy na godz. 18:00. Koncert rozpocznie się o 18:15 i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.

– Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.

Postman

– jest muzykiem, multiinstrumentalistą, kompozytorem, piosenkarzem i songwriterem. Od 2017 roku jeździ po całej Europie z koncertami, od Ukrainy po Holandię, grał jako support przed Warhaus, Seafret, Flunk, Pustkami, Happysad, Lao Che czy duetem Paula i Karol, gościł na wielkich festiwalach (Zaxidfest, Hedonism, Wianki, Ars Cameralis, Opole Songwriters Festival) oraz w małych klubach – miasteczkach i wsiach. Przed rokiem ukazała się druga studyjna płyta Postmana zatytułowana „City Freak”. Artysta śpiewa w języku angielskim i ukraińskim. Postman jest jednym z najciekawszych przedstawicieli fali nowej ukraińskiej muzyki, jest też wnikliwym obserwatorem codziennego życia, wrażliwym na relacje międzyludzkie. Umiejętnie przenosi te obserwacje do tekstów swoich piosenek, które dopełnia muzyką, tworząc idealną całość. Swoje koncerty prowadzi w języku polskim a jest mistrzem opowieści – potrafi rozbawić do łez, ale też wzruszyć i dać do myślenia… Ten koncert to coś dla fanów grania spod szyldu Boba Dylana.

Fot. FB Postman

Czytaj także

OSTRZEŻENIE IMGW: Powieje SILNY WIATR! W porywach do 80 km na godzinę. Możliwe też burze

Redakcja

JEST PRACA: Sprawdź, kto i gdzie szuka u nas pracowników [OFERTY]

Redakcja

UWAGA! Silny wiatr powieje jeszcze do popołudnia [ZDJĘCIA]

Redakcja