Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Gorący temat Piłka ręczna Sport Wiadomości Wydarzenia

Kolejny sukces młodych szczypiornistów Nielby! [FOTO]

Nielbiści wraz z kadrą województwa wielkopolskiego wywalczyli srebrne medale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Dziwnowie.

Te zawody odbywały się przez kilka ostatnich dni (od piątku 14 kwietnia do wczorajszego wtorku 18 kwietnia) w nadmorskim Dziwnowie.

Wągrowiec może być dumny, bo ma swoich… Olimpijczyków! Warto zauważyć, że jest to pierwszy od kilkunastu lat medal chłopaków z Wągrowca na tej prestiżowej olimpiadzie.

Wągrowiec reprezentowali tam:

– Jakub Stangel

– Jakub Smoliński

– Paweł Strzelecki

– Hubert Warzbiński.

Czytaj także

Mamy OŚWIADCZENIE osób, które ODCHODZĄ z MKS Nielba Wągrowiec

Redakcja

Odejścia we WŁADZACH wągrowieckiej Nielby. To efekt sporu wewnątrz klubu

Redakcja

PIŁKA RĘCZNA: Nasi OLDBOJE najlepsi! [FOTO]

Redakcja