Okno na Wągrowiec

Na luzie Wiadomości Wydarzenia

KLUBOWY KONIEC WAKACJI: Przyjdź, zabaw się! Zagrają ZNANI didżeje [ZAPOWIEDŹ]

art dent 800
BNP-misja-sam-800x600

Największe zakończenie Lata na Pałukach odbędzie się już 27 sierpnia w wągrowieckim amfiteatrze.

Klubowe pożegnanie wakacji odbędzie się w Amfiteatrze Miejskim, początek od godziny 18:00.

Zagrają znani z ramówek Waszego Radia FM DJ-e: Cubase, Meszi, Ardo, Cammil, Justy i Danley. Całe wydarzenie jest bezpłatne, a obowiązywać będą darmowe wejściówki, które dostępne będą w kasie Kina MDK od poniedziałku 16 sierpnia oraz przed bramą Amfiteatru w dniu wydarzenia.

ONI WYSTĄPIĄ NA SCENIE AMFITEATRU:

Meszi – rezydent klubu Holiday’s w Orchowie. Jego dynamiczne, techniczne sety potrafią zaskoczyć każdego. Na swoim koncie ma występ miedzy innymi na Sunrise Festival w Kołobrzegu.

Justy – DJ i producent muzyczny, młodego pokolenia. Współpracuje z czołowymi polskimi artystami i nie tylko. Jego muzyka od dłuższego czasu podbija radiowe playlisty, a swoje sety prezentował już w wielu klubach na terenie kraju gdzie zawsze rozgrzał publiczność do czerwoności.

Ardo – pochodzący z Białośliwia Arek na Spotify robi swoistą furorę. Jego muzyczne produkcje odtwarzane są już w milionach razy na całym świecie, co dało mu uznanie czołowych producentów w Polsce. Współpracuje z najlepszymi! Zagrał już niezliczone ilości setów w najlepszych klubach w Polsce oraz plenerowych festiwalach. A jak sam Ardo powtarza… „to dopiero początek”!

Cubase – za konsoletą od blisko 20 lat. Prezenter radiowy oraz promotor wielu klubowych wydarzeń w Wielkopolsce. Jego sety to zawsze połączenie tego co publiczność doskonale zna i lubi z nowoczesnymi dźwiękami, które zaskakują publiczność zebraną pod konsoletą. Kuba, zagrał już setki imprez klubowych, plenerowych w Polsce ale i Holandii, Chorwacji!

Danley – młody, utalentowany DJ, który żadnego stylu muzycznego się nie boi. Wychodzi z założenia, że DJ jest dla ludzi i to oni mają bawić się najlepiej, nigdy nie odwrotnie. Fan mocnego uderzenia. Uczestnik wielu konkursów dla DJów, które kończył na finałowych miejscach.

Cammil – muzyką i konsoletą zafascynowany od 20 lat! Rezydent i promotor najpopularnieszych klubów w Wielkopolsce. Fan technicznego grania i housowych beatów w najlepszym wydaniu. Uwielbia grać na ogromnych wydarzeniach, przed tysiącami klubowiczów ale czuje się jak „ryba w wodzie”, w małych kameralnych klubach, z klimatem.

– Zapraszamy do wspólnego pożegnania tegorocznych wakacji w klubowym klimacie! – tak zachęcają wszystkich do przyjścia organizatorzy.

Fot. FB DJ Cubase

Czytaj także

Wkrótce ruszy KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Urząd Miejski w Wągrowcu

SPOTKANIE Z DAWIDEM OGRODNIKIEM!

Redakcja

COVID-19: U nas NOWYCH ZAKAŻEŃ nie ma. Kilka osób WIĘCEJ na kwarantannie [RAPORT DZIENNY]

Redakcja