Okno na Wągrowiec
Do kina Na luzie Wiadomości Wydarzenia

Jutro Kino dla Pań tuż przed Dniem Kobiet [ZWIASTUN]

Jutro, w czwartek 5 marca w wągrowieckim kinie MDK kolejny seans specjalnie dla płci pięknej.

Marcowy seans kina dla pań zbiegł się z corocznym świętem – Dniem Kobiet. Jutro, w czwartek 5 marca w wągrowieckim kinie o godzinie 18.30 seans filmu pt. „Podwójne życie”. Cena biletu – 13 zł.

UWAGA! Jutrzejszemu spotkaniu towarzyszyć będzie losowanie nagród.

„Podwójne życie” to uwodzicielski i przewrotny, najnowszy film Oliviera Assayasa, który bawi się pojęciem wierności. „Podwójne życie” to spojrzenie na życie paryskiej elity intelektualnej, pisarzy, wydawców, aktorów i polityków. Wielowątkowa opowieść o wielorako rozumianym kryzysie: zdradzających się partnerach, e-bookach wygryzających literaturę drukowaną, braku poczucia własnej wartości i udawaniu kogoś przed innymi.

Leonard, pisarz snobujący się na bycie offline (Vincent Macaigne), pragnie wydać kolejną powieść, będącą zapisem romansu z pewną aktorką. Jego wydawca, przystojny karierowicz Alain (w tej roli super gwiazda francuskiego kina – Guillaume Canet), odrzuca książkę, bo o wiele bardziej pasjonuje go teraz świat e-booków, a dokładnie atrakcyjna doradczyni do spraw digitalizacji.

Alainowi umyka więc, że jego żona, marząca o ambitnej roli serialowa aktorka Selena (fantastyczny, autoironiczny występ Juliette Binoche) spotyka się z pewnym pisarzem, którego partnerka także nie wie o zdradzie, bo jest zbyt zajęta ogarnianiem PR–u prowadzącego podwójne życie polityka.

Czytaj także

To już jutro: koncert Majki Jeżowskiej. Wstęp wolny

Redakcja

Wandale zniszczyli ławki w wągrowieckiej poczytelni [FOTO]

Redakcja

Nasza młodzież właśnie wróciła z Grecji. „To była niezapomniana przygoda!” [FOTO]

Redakcja