Okno na Wągrowiec

Samorząd i polityka Wiadomości Wiadomości z ratusza

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik do Wydziału Inwestycji i Mienia Komunalnego

art dent 800
BNP-misja-sam-800x600

Miasto ogłosiło właśnie nabór kandydatów na wolne stanowisko w młodym zespole.

Wągrowiec to miasto, które wyzwala energię. Dowodów na potwierdzenie tego hasła dostarcza aktywność miasta w sferze inwestycyjnej – wągrowiecki samorząd realizuje obecnie wiele inwestycji, a planuje ich jeszcze więcej. Dlatego poszukujemy człowieka z pasją i wizją, który chciałby uczestniczyć w procesie rozwoju oraz projektowania Wągrowca przyszłości i realizowaniu ciekawych zadań inwestycyjnych.

Miasto ogłosiło właśnie nabór kandydatów na wolne stanowisko w młodym zespole  Wydziału Inwestycji i Mienia Komunalnego. Dla wybranego kandydata to nie tylko atrakcyjna praca, ale także szansa na rozwój indywidualny i podniesienie kompetencji zawodowych.

Szczegóły naboru: http://bip.wagrowiec.eu/wagrowiecm/bip/nabor-pracownikow-oferty-pracy-w-urzedzie-miejskim/nabor-na-stanowisko-urzednicze-specjalisty-ds.-infrastruktury-i-techniczno-inwestycyjnych.html

Dokumenty aplikacyjne można składać osobiście lub przesłać w zamkniętych kopertach z dopiskiem:  Nabór – specjalista ds. infrastruktury (na kopercie należy podać: imię i nazwisko oraz adres do korespondencji) w terminie do dnia 30 lipca 2021 r. do godz. 12:00 w Urzędzie  Miejskim w Wągrowcu – II piętro, pokój  202 (sekretariat), 62-100 Wągrowiec ul. Kościuszki 15a.

W przypadku pytań prosimy się kontaktować telefonicznie pod nr 67 268 03 03 lub 603 203 343.

Czytaj także

Wkrótce ruszy KWALIFIKACJA WOJSKOWA

Urząd Miejski w Wągrowcu

SPOTKANIE Z DAWIDEM OGRODNIKIEM!

Redakcja

COVID-19: U nas NOWYCH ZAKAŻEŃ nie ma. Kilka osób WIĘCEJ na kwarantannie [RAPORT DZIENNY]

Redakcja