Okno na Wągrowiec
Gospodarka Wiadomości

FOTOWOLTAIKA – Z ALIANS TO ŁATWIEJSZE, NIŻ MYŚLISZ!

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nowy rok może być powodem do wprowadzenia zmian, które zaprocentują w przyszłości! Od czego zacząć? Może od fotowoltaiki? Jeżeli jeszcze nie wiesz, czym jest fotowoltaika, my ci to wyjaśnimy!

Prąd pozyskiwany jest ze słońca za pomocą paneli fotowoltaicznych, złożonych z krzemowych ogniw. Falownik, który stanowi przysłowiowe serce całej instalacji, ma za zadanie przetworzyć prąd stały wyprodukowany przez panele w prąd zmienny, który płynie w naszych domach.

Brzmi skomplikowanie? Inaczej mówiąc, fotowoltaika to bezobsługowe źródło czystej energii dla całej rodziny na wiele lat. Dzięki zaawansowanym technologiom oraz profesjonalnej obsłudze jest to również całkowicie bezpieczne rozwiązanie, które może służyć wielu pokoleniom.

Jeżeli myślisz, że nie stać cię na fotowoltaikę, to nic bardziej mylnego. W razie potrzeby pracownicy Alians pomogą Ci uzyskać środki finansowe potrzebne na zakup własnej instalacji, zarówno dla domu jak i dla biznesu.

Czas zwrotu z inwestycji zmniejsza się z roku na rok, a dzięki rządowej dotacji 5000 zł z programu „Mój Prąd” oraz możliwości skorzystania z ulgi podatkowej wynosi obecnie około 5 lat. W tym czasie rachunki za prąd są drastycznie zmniejszone, a Ty możesz cieszyć się czystym powietrzem.

Wiemy, że darmowy prąd ze słońca to istotna kwestia również dla przedsiębiorców oraz rolników, dlatego naszą ofertę kierujemy też do większych klientów. Wykonujemy bezpłatny audyt, projektujemy oraz montujemy instalację fotowoltaiczną, a ponadto zajmujemy się wszelkimi formalnościami.

Informujemy o wszystkich dostępnych możliwościach wsparcia finansowego, a nasi specjaliści pomagają uzyskać środki z programu „Agroenergia” oraz „Mój Prąd”. Dbamy o to, aby proces montażu nie kolidował z codzienną pracą przedsiębiorstwa. Wiemy, że w biznesie czas to pieniądz, więc nie ma na co czekać!

Jeżeli, czytając to, masz wrażenie, że formalności przy tego typu inwestycji mogą się piętrzyć, to powinieneś zaufać profesjonalistom. Priorytetem jest dla nas rzetelne zaprojektowanie instalacji pod indywidualne potrzeby każdej rodziny oraz firmy, które badane są podczas spotkania.

Jesteśmy zdania, że tak jak każdy z nas jest inny, tak różne są nasze potrzeby i oczekiwania. Jeżeli zatem myślisz nie tylko o swoim portfelu, ale również zdrowiu i bezpieczeństwie finansowym swojej rodziny, to zdecydowanie powinieneś pomyśleć o prądzie ze słońca. Kilkuset zadowolonych klientów jest dowodem na to, że warto podjąć decyzję ku lepszej przyszłości i zainwestować w swoje bezpieczeństwo, zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

Z fotowoltaiki od Alians możesz napędzić swój biznes oraz zapewnić lepszą przyszłość swojej rodzinie. Projektujemy indywidualne potrzeby, ponieważ wszystkie są dla nas ważne. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Alians, nr tel. 539 333 900 lub 692636230.

MATERIAŁ PROMOCYJNY

Czytaj także

MPWIK rozpoczęła montaż mikro instalacji fotowoltaicznych

Redakcja

Umowa na słoneczne dachy podpisana!

Urząd Miejski w Wągrowcu

EKO-WĄGROWIEC: Zielona energia, czyli fotowoltaika

Redakcja