Okno na Wągrowiec

Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Firma Serpol bezpłatnie przekaże płyn do dezynfekcji i mydło wszystkim mieszkańcom gminy Mieścisko

Po świętach produkty mieściskiej firmy trafią do każdego gospodarstwa domowego na terenie całej gminy.

Jeszcze dziś, prosto z taśm produkcyjnych, tysiące sztuk środków czystości trafią do gminnych magazynów, gdzie zostaną przygotowane do dystrybucji tak, by w przyszłym tygodniu, już po Świętach Wielkiej Nocy, mogły zostać dostarczone do każdego domu poprzez sołtysów, strażaków z naszych OSP i wolontariuszy, koordynowanych przez Urząd Gminy – oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i ograniczonego kontaktu bezpośredniego.

– Za okazaną pomoc i przekazane dary, ogromne słowa uznania i podziękowania kieruję do Pana Zdzisława Serwatki, właściciela firmy Serpol-Cosmetics. Podziękowania kieruję także do Pana Adama Marka z Mieściska, który przekazał torebki foliowe, w które zapakujemy środki czystości. Dziękuję także za wsparcie logistyczne spółce Aquanet Mieścisko oraz Zakładowi Aktywności Zawodowej z Gołaszewa – wyjaśnia Przemysław Renn, wójt MIeściska.

Firma Serpol-Cosmetics z Mieściska to jeden z największych producentów środków czystości w Polsce, współpracuje między innymi z firmą Lidl, gdzie dostarcza swoje produkty.

Czytaj także

WAŻNE: W Mieścisku od poniedziałku wójt otwiera przedszkole i szkołę

Remigiusz Priebe

RODZINNA TRAGEDIA: ZIĘĆ ZNALAZŁ POWIESZONEGO TEŚCIA

Redakcja

TO DOBRA WIADOMOŚĆ: Nie ma już u nas zarazy dziesiątkującej pszczoły

Remigiusz Priebe