serpol praca

Okno na Wągrowiec
Grzegorz Piechowiak
Edukacja Fotoreportaże Na luzie Na własne oczy Relacje wideo Społeczeństwo Wasze artykuły Wiadomości Wydarzenia

Dzień Dziecka w Marysieńce [WIDEO]


zatrudnie
artdent baner

 W sobotę 1 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu odbył się Dzień Dziecka zorganizowany przez Radę Rodziców.

Główne idee przyświecające temu świętu to przede wszystkim czas z rodziną, fair play i dzień bez komórki. Odbyły się zawody sportowe, które sprawiły, że i młodsze i starsze dzieci zintegrowały się i stworzyły jedną wielką drużynę sportową.  Impreza zorganizowana została z inicjatywy Rady Rodziców, ale dzięki wsparciu wielu instytucji i firm ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

#CrazyMothers

#CrazyMothers w #Marysieńce podczas Dnia Dziecka. To trzeba koniecznie zobaczyć!

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu Niedziela, 2 czerwca 2019

Wizyta strażaków i chłodny prysznic w ich wykonaniu, niezapomniane przejażdżki motocyklowe dzięki niesamowitej grupie wągrowieckich motocyklistów. Starsze dzieci mogły spróbować swoich sił w strzelaniu sportowym, zorganizowanym dzięki panom z Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu, a w przerwie nabrać sił dzięki doskonałym daniom przygotowanym przez Marcina Gajewskiego.

Rodzice również przygotowali niespodziankę dla uczniów w postaci jedynego w swoim rodzaju występu artystycznego. Pomocników było o wiele więcej, ale przede wszystkim podziękowania należą się rodzicom i dzieciom, którzy swoją obecnością sprawiły, że ten dzień był tak niesamowity!

Dorota Krzymińska-Nowak

Czytaj także

Dzisiaj radni wygaszą mandat Marka Piekutowskiego

Redakcja

Targowisko miejskie w Wągrowcu wreszcie doczeka się remontu!

Redakcja

Kradli u nas rowery. Policja zatrzymała cztery osoby

Redakcja