Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

Co ZAGRAJĄ W KINACH? Wracają „Psy”, kolejna komedia z Adamczykiem. Finał „Gwiezdnych Wojen” [ZOBACZ ZWIASTUNY]

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu i Mieścisku.  

KINO MDK W WĄGROWCU

PSY 3. W IMIĘ ZASAD.

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 20.30.

MAŁA SALA: piątek, godz. 19.00. Sobota, niedziela, godz. 20.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

RATUJMY FLORĘ.

DUŻA SALA: sobota, godz. 13.00.

MAŁA SALA: piątek, godz. 14.30, niedziela, godz. 14.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Flora jest słoniem cyrkowym, który nie może już wykonywać swoich sztuczek. Gdy zarząd cyrku postanawia pozbyć się zwierzęcia, córka kierownika cyrku, Dawn, wykrada Florę. Dziewczynka i słonica wyruszają w drogę do rezerwatu słoni. Od bezpiecznego azylu dzielą je setki kilometrów lasów i rwąca rzeka. Czyha na nie dwójka łowców słoni i towarzyszy im nieustanny strach przed porażką.

MAYDAY.

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 18.00.

MAŁA SALA: sobota, niedziela, godz. 17.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy.

GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER. ODRODZENIE.

DUŻA SALA: piątek i sobota, godz. 15.00 (2d, dubbing). Niedziela, godz. 12.00 (2d, dubbing).

Bilety 2d: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić!

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

DAR.

Piątek, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Młode małżeństwo – Simon i Robyn – kupuje wymarzony dom, by rozpocząć nowe życie. Przyszłość rysuje się w pięknych barwach, szczególnie że nowa firma Simona oferuje mu możliwość szybkiego awansu. I właśnie wtedy Simon natyka się na nie widzianego od lat dawnego szkolnego kolegę.

ASTERIKS I OBELIKS. TAJEMNICA MAGICZNEGO WYWARU.

Sobota, godz. 16.00. Bilet 8 zł.

Po pechowym upadku z drzewa podczas zbiorów jemioły druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć godnego następcę.

ESKORTA.

Sobota, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Rok 1855, Nebraska – Dziki Zachód, nie tylko z nazwy. Mary Bee Cuddy, kobieta nie pierwszej już młodości i nieolśniewającej urody, samotnie prowadzi duże gospodarstwo. Mimo że jest silna, mądra i wykształcona, jest gotowa wydać się za kogokolwiek, nawet za prostackiego sąsiada, jedyną partię w okolicy.

MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3.

Niedziela, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Rozwiedziona Kasia nadal mieszka z owdowiałą matką we wsi Brzózki i jest dyrektorką miejscowej szkoły. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin, który po latach spędzonych u ojca w Holandii zamierza rozkręcić w Polsce własny biznes. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys.

Czytaj także

SM INFORMUJE: Na Janowieckiej i Jeżyka będzie przegląd instalacji GAZOWEJ [WYKAZ]

Krzysztof Czapul

Koniec SEZONU nad Jeziorem Durowskim

Redakcja

Co jest GRANE? [ZWIASTUNY]

Krzysztof Czapul