Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

CO JEST GRANE w kinach? [REPERTUAR/ZWIASTUNY]

BNP-misja-sam-800x600

Repertuar kina MDK w Wągrowcu oraz Kina Za Rogiem w Skokach i Mieścisku. 

KINO MDK W WĄGROWCU

GODZILLA VS KONG

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 18.00. Niedziela, godz. 20.30.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Kong i jego obrońcy podejmują niebezpieczną wyprawę w celu odnalezienia prawdziwego domu kolosa. Towarzyszy im Jia, młoda sierota, którą z Kongiem łączy wyjątkowa i silna zażyłość. Niespodziewanie na drodze ekspedycji staje wściekła Godzilla, siejąc zniszczenie po całym globie.

MORTAL KOMBAT

MAŁA SALA: piątek, godz. 17.00. Sobota, niedziela, godz. 21.00

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Zawodnik mieszanych sztuk walki Cole Young przywykł do tego, że obrywa za pieniądze. Nie ma jednak pojęcia o swoim pochodzeniu i nie wie, dlaczego władca Zaświatów Shang Tsung nasłał na niego swojego najlepszego wojownika, Sub-Zero, kriomancera z innego wymiaru.

MAGNEZJA

DUŻA SALA: piątek, sobota, godz. 20.00. Niedziela, godz. 18.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Pogranicze polsko-sowieckie, przełom lat 20. i 30. XX wieku. Po śmierci szefa gangu i głowy rodziny, władza nad przestępczym klanem Lewenfiszów przechodzi w ręce jego córki – Róży (Maja Ostaszewska). Razem ze swoimi siostrami kobieta kontynuuje szemrane interesy ojca i robi wszystko, by oprzeć się rosnącym w siłę sowieckim bandytom, którym przewodzi konserwatywny Lew (Andrzej Chyra).

KRUDOWIE 2: NOWA ERA

DUŻA SALA: piątek, sobota, niedziela, godz. 16.00.

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł. Dzieci do lat 6 – 13 zł.

Krudowie potrzebują nowego miejsca do życia. Tak więc pierwsza prehistoryczna rodzina wyrusza w świat w poszukiwaniu bezpieczniejszego miejsca, które można by nazwać domem. Kiedy odkrywają idylliczny raj otoczony murem, raj który spełnia wszystkie ich potrzeby, myślą, że ich problemy zostały rozwiązane.

WOLKA

MAŁA SALA: piątek, sobota, niedziela godz. 19.00.  

Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

Annie zostają ostatnie dni odsiadki, a to oznacza, że nadchodzi czas rozliczyć się z przeszłością. Gdy opuszcza więzienne mury, jej nadrzędnym celem jest odnalezienie Doroty, z którą ma rachunki do wyrównania. Szybko okazuje się, że to jednak nie jest takie proste, a w nowej rzeczywistości może liczyć tylko na siebie.

AKADEMIA PANA KLEKSA: CZ. I PRZYGODA KSIĘCIA MATEUSZA

DUŻA SALA: sobota, godz. 14.00. 

Bilety: 8 zł.

Dziesięcioletni Adaś Niezgódka rozpoczyna właśnie przedziwną naukę w Akademii Pana Kleksa, który poza tym, że jest nauczycielem, jest także czarodziejem i poszukiwaczem przygód, a w Akademii uczą się tylko chłopcy, których imiona zaczynają się na literę A.

CARAVAGGIO. DUSZA I KREW

MAŁA SALA: sobota, niedziela, godz. 17.00. 

Bilety: normalny 18 zł, ulgowy 16 zł.

„Caravaggio – dusza i krew” to poruszająca podróż przez życie, twórczość i udrękę Michelangela Merisiego (1571–1610), jednej z najbardziej kontrowersyjnych i tajemniczych postaci w historii sztuki.

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

POJEDYNEK NA GŁOSY

Piątek, godz. 18.00. Bilety: 8 zł

Film powstał na podstawie historii kobiet, które założyły 1. w historii chór żon wojskowych. Dziś takich chórów jest 75 na całym świecie, skupiają ponad 2 300 chórzystek.

SAMSAM

Sobota, godz. 16.00. Bilety: 8 zł

Młody i nieustraszony Samsam ma prawie wszystko, o czym może marzyć kosmiczny bohater: kochających superbohaterskich rodziców, grupę superprzyjaciół oraz własny latający spodek do odkrywania i zwiedzania kosmosu…

25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY

Niedziela, godz. 18.00. Bilety: 8 zł             

Tą sprawą Polska żyła trzy razy: pierwszy, gdy bestialsko zgwałcono i zamordowano 15-letnią dziewczynę; drugi – gdy na 25 lat więzienia skazano sprawcę; trzeci – gdy po 18 latach rzekomy sprawca okazał się niewinny.

KINO ZA ROGIEM W SKOKACH

URWIS

Sobota, godz. 16.00. Bilety: 8 zł.

Urwis od szczeniaka żył w luksusie, nauczony, że na jedno szczeknięcie ma do dyspozycji służbę, miski pełne serdelków i drapanie za uchem. Niestety jego ukochana Pani po długim i szczęśliwym życiu przenosi się do wieczności, a jej spadkobiercy… cóż, nie lubią czworonogów.

NIEZATAPIALNI

Sobota, godz. 18.00.  Bilety: 8 zł.

Podtatusiali, łysiejący, z brzuszkami… Grupa mężczyzn po czterdziestce, u progu kryzysu wieku średniego, tworzy pierwszą w historii męską drużynę pływaków synchronicznych.

WROTA BOHATERÓW

Niedziela, godz. 15.00. Bilety: 8 zł.

Jack jest maniakiem gier video i spędza przed komputerem każdą wolną chwilę, wcielając się w postać Czarnego Rycerza, który ratuje cesarskie Imperium przed zakusami złowrogich sił.

BOSKA FLORENCE

Niedziela, godz. 18.00. Bilety: 8 zł.

Kochała muzykę. Kochała tak bardzo, że była głucha na to, jak bardzo muzyka nie kocha jej… To historia oparta na życiu autentycznej postaci – Florence Foster Jenkins, znanej jako „najgorsza śpiewaczka świata”.

Czytaj także

COVID-19: Bez nowych zakażeń w powiecie. 56 osób na kwarantannie [RAPORT DZIENNY]

Redakcja

JEST PRACA: Poszukiwany urzędnik do Wydziału Inwestycji i Mienia Komunalnego

Urząd Miejski w Wągrowcu

IMIENINY WĄGROWCA: Afromental, Adam Van Bendler, RHBluess i Tomasz Karolak wystąpią na Rynku!

Redakcja