Okno na Wągrowiec
Gorący temat Piłka nożna Sport Wiadomości Wydarzenia

Calcio zagra w Pucharze Polski. Przy okazji można pomóc choremu Leosiowi

artdent baner

Już w najbliższy czwartek 6 stycznia piłkarze Calcio Wągrowiec zagrają z AZS Uniwersytet Gdański w 1/32 Pucharu Polski w futsalu. Mecz odbędzie się w hali OSiR w Wągrowcu. Początek spotkania przewidziany jest na godzinę 18:00.

Przy wejściu na spotkanie można zakupić bilet – cegiełkę w ramach akcji Gramy-Pomagamy. Wśród osób, które wesprą zbiórkę dla Leona (zbiórka na koszty związane z rehabilitacją, dziecko choruje na SMA) zostanie rozlosowana nagroda. Dzieci wstęp bezpłatny.

Wągrowiecka drużyna zmierzy się z zespołem z grającym na co dzień w ekstraklasy. Jest to historyczny moment ponieważ do tej pory żaden zespół z naszego powiatu nie grał na tym szczeblu rozgrywek.

Skład zespołu: Rafał Leśniewski, Jakuba Ślósarczyk, Karol Hermann, Radosław Modlibowski, Błażej Gebler, Błażej Rajewski, Adam Frąckowiak, Szymon Obst, Miłosz Graczyk, Adam Graczyk, Mateusz Drzewiecki. Trener Dawid Jasiński

Mecz będzie transmitowany na żywo online przez  PortalWrc. Link do transmisji opublikujemy na dzień przed spotkaniem na stronie Calcio Wągrowiec.

Informujemy, również by osoby zaszczepione wybierające się na mecz posiadały, ze sobą certyfikat szczepienia. Pozwoli nam to wpuścić na mecz większą liczbę kibiców.

Zachęcamy również do współpracy sponsorów, którzy mogą nam pomóc w organizacji tego spotkania.

Już po raz kolejny odbędzie się akcja klubu Calcio Wągrowiec pt.: GRAMY-POMAGAMY
Każdy kto zechce zobaczyć mecz może nabyć bilet -cegiełkę w kwocie 5 zł, dzieci mają wstęp bezpłatny. Spośród zakupionych cegiełek w przerwie meczu wylosujemy zwycięzcę, który otrzyma nagrodę. Zebrana kwota zostanie przekazana Leosiowi Szafranowi, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni (ang. SMA) Chłopiec jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “SŁONECZKO”.

Pomóc chłopcu można także poprzez udział w licytacji koszulki Widzewa Łódź z autografami zawodników. Licytacja odbywa się na stronie Calcio Wągrowiec na Facebooku. Koniec licytacji planowany jest na 4 stycznia o godzinie 21:00.

Fot. FB Calcio

Czytaj także

Na działkach dużym BASENOM mówią „NIE”. Komisja sprawdzi ich głębokość

Redakcja

Władze Wągrowca REAGUJĄ na propozycję Veolii

Redakcja

Otwarcie sezonu kąpielowego już jutro! [ZDJĘCIA]

Redakcja