serpol praca

Okno na Wągrowiec
Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia Zdrowie

BONUSY dla zaszczepionych. To dobry pomysł?

W Wałbrzychu od jutra 50 procent tańsze bilety do miejskich instytucji kultury i sportu dla osób, które przyjęły przynajmniej jedną dawkę szczepionki.

Wałbrzych jest pierwszym miastem w Polsce, które wprowadza system bonusów, mających zachęcić mieszkańców do szczepień przeciwko COVID-19.

Prezydent Wałbrzych Roman Szełemej przyznał dzisiaj, że władze tego miasta robią wszystko, aby uzyskać poziom zaszczepienia mieszkańców gwarantujący odporność populacyjną. Właśnie ogłoszono nowe zachęty dla osób,  które się zaszczepią.

Już od wtorku 18 maja w Wałbrzychu zacznie działać system bonusów, które maja zachęcić mieszkańców do szczepień. To między innymi 50-procentowe zniżki do miejskich instytucji kultury i do kompleksu sportowo-rekreacyjnego Aqua-Zdrój.

Skorzystać z nich mogą mieszkańcy Wałbrzycha, którzy przejęli przynajmniej jedną dawkę szczepionki przeciwko COVID-19. Zniżki obowiązują także w innych popularnych miejscach – Zamku Książ, Starej Kopalni, Muzeum Porcelany, Teatrze Lalki i Aktora i w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.

Źródło: Portal Samorządowy

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

GOŁAŃCZ: Najlepsi uczniowie i sportowcy otrzymali stypendia i dyplomy [FOTO]

Redakcja

Wągrowiecki poeta z nagrodą za swoje osiągnięcia

Redakcja

Dyrygent wągrowieckiego chóru uhonorowany medalem „Gloria Arits”! [FOTO]

Redakcja