Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

BANDYTA PODEJRZANY O NAPAD NA SKLEP MONOPOLOWY ZATRZYMANY! TO RECYDYWISTA! [ZOBACZ FILM]

kondolencje-Eugeniusz-Hanczuk

Za rozbój w warunkach recydywy grozi mu teraz kara do 15 lat więzienia.

Do napadu doszło w środę wieczorem, około godziny 21. Do sklepu monopolowego przy ulicy Seminarialnej w Rogoźnie wszedł zamaskowany mężczyzna z niebezpiecznym narzędziem i zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy z kasy.

Pisaliśmy o tym w artykule ZAMASKOWANY MĘŻCZYZNA NAPADŁ NA SKLEP MONOPOLOWY! POLICJA WCIĄŻ GO POSZUKUJE!

Na szczęście bandycie nie udało się dobrać do gotówki. Ostatecznie rabuś zabrał dwa telefony komórkowe, które leżały na ladzie i wybiegł ze sklepu. Telefony należały do pracownicy sklepu.

Ekspedientce nic się nie stało, najadła się jedynie strachu. Natomiast w trakcie prowadzonych czynności ustalono, że owym niebezpiecznym narzędziem była atrapa broni.

Jak dzisiaj poinformowano, podejrzewany o rozbój mężczyzna jest już w rękach rogozińskich policjantów. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Rogoźna, który był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sąd na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za przestępstwo, które popełnił w warunkach recydywy kodeks karny przewiduje do 15 lat więzienia.

Policja pokazała krótki film z zatrzymania bandyty.

Źródło: KPP Oborniki

Czytaj także

Prawie 2 LATA WIĘZIENIA dla GRAŻYNY FIETZ za nieudzielenie pomocy i PORZUCENIE CIAŁA WASYLA W LESIE. Wyrok jest prawomocny

Remigiusz Priebe

MŁODOCIANI WANDALE ZNISZCZYLI miejski rower. Sprawa została skierowana DO SĄDU DLA NIELETNICH

Remigiusz Priebe

CZWORO DZIECI bawiło się NA ZAMARZNIĘTYM JEZIORZE. Przechodzień wezwał POLICJĘ

Remigiusz Priebe