Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

BANDYTA PODEJRZANY O NAPAD NA SKLEP MONOPOLOWY ZATRZYMANY! TO RECYDYWISTA! [ZOBACZ FILM]

Za rozbój w warunkach recydywy grozi mu teraz kara do 15 lat więzienia.

Do napadu doszło w środę wieczorem, około godziny 21. Do sklepu monopolowego przy ulicy Seminarialnej w Rogoźnie wszedł zamaskowany mężczyzna z niebezpiecznym narzędziem i zażądał od ekspedientki wydania pieniędzy z kasy.

Pisaliśmy o tym w artykule ZAMASKOWANY MĘŻCZYZNA NAPADŁ NA SKLEP MONOPOLOWY! POLICJA WCIĄŻ GO POSZUKUJE!

Na szczęście bandycie nie udało się dobrać do gotówki. Ostatecznie rabuś zabrał dwa telefony komórkowe, które leżały na ladzie i wybiegł ze sklepu. Telefony należały do pracownicy sklepu.

Ekspedientce nic się nie stało, najadła się jedynie strachu. Natomiast w trakcie prowadzonych czynności ustalono, że owym niebezpiecznym narzędziem była atrapa broni.

Jak dzisiaj poinformowano, podejrzewany o rozbój mężczyzna jest już w rękach rogozińskich policjantów. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Rogoźna, który był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Sąd na wniosek prokuratury i policji zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za przestępstwo, które popełnił w warunkach recydywy kodeks karny przewiduje do 15 lat więzienia.

Policja pokazała krótki film z zatrzymania bandyty.

Źródło: KPP Oborniki

Czytaj także

WAŻNE: Wiemy, gdzie i w jakich godzinach w najbliższych dniach nie będzie u nas prądu

Krzysztof Czapul

PRODUKOWALI NARKOTYKI! WĄGROWIECCY POLICJANCI ICH ZATRZYMALI. Mieli ponad kilogram suszu i 15 krzewów o wartości ponad 50 tys. złotych! [ZDJĘCIA]

Krzysztof Czapul

KARAMBOL W SKOKACH: Sprawca został ukarany mandatem

Remigiusz Priebe