Okno na Wągrowiec

Do kina Kultura Na luzie Społeczeństwo Wiadomości Wydarzenia

A co tam zagrają w Kinach? [ZOBACZ ZWIASTUNY]

Weekendowy repertuar kina w Wągrowcu i Mieścisku.  

KINO MDK W WĄGROWCU

GWIEZDNE WOJNY: SKYWALKER. ODRODZENIE.

DUŻA SALA: piątek i sobota, godz. 17.00 i 20.00, 2d, dubbing. Niedziela, godz. 16.00 (2d, dubbing) i 19.00 (2d, napisy). Bilety: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł.

MAŁA SALA: piątek, godz. 19.00 (3d, dubbing). Sobota, godz. 16.00 i 19.00 (3d, dubbing). Niedziela, godz. 15.00 (2d, dubbing). 18.00 (3d, napisy).  Bilety 2d: normalny 17 zł, ulgowy 15 zł. Bilety 3d: normalny 22 zł, ulgowy 19 zł.

Lucasfilm i reżyser J.J. Abrams raz jeszcze łączą siły, aby zabrać widzów w spektakularną podróż do odległej galaktyki w filmie Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie. Saga rodziny Skywalkerów dobiega końca. Tego po prostu nie można przegapić!

KINO ZA ROGIEM W MIEŚCISKU

LOLO.

Piątek, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Wioletta, projektantka mody, przeżywa drugą młodość – we frustracji. Nie umie zatrzymać przy sobie mężczyzn, jest hipochondryczką, o seksie potrafi rozmawiać tylko koszarowym językiem i nade wszystko nieprzytomnie kocha swojego syna Lolo.

PRAZIOMEK.

Sobota, godz. 16.00. Bilet 8 zł.

Charyzmatyczny sir Lionel Frost to najwybitniejszy na świecie tropiciel mitów i potworów – w każdym razie za takiego sam się uważa… Problem w tym, że cieszy się raczej opinią postrzelonego dziwaka niż szacownego naukowca.

NAJLEPSZY.

Sobota, godz. 18.00. Bilet 8 zł.

Przez 14 lat był narkomanem. Gdy jego koledzy zaczęli jeden po drugim umierać, zgłosił się do Monaru. Sześć lat później ukończył słynny bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman.

Czytaj także

Z OSTATNIEJ CHWILI: Uderzył autem w drzewo. Kierowca ZNIKNĄŁ!

Krzysztof Czapul

Z OSTATNIEJ CHWILI: Mieszkańcy wyczuli gaz. Wezwano straż pożarną i pogotowie gazowe

Redakcja

Z OSTATNIEJ CHWILI: Awaria wodociągowa na ulicy Janowieckiej, Polnej, Rzecznej

Krzysztof Czapul