Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Społeczeństwo Wiadomości

Znów szukają urzędnika na… to samo stanowisko

Ostatnio informowaliśmy, że urząd miejski w Wągrowcu wybrał nową osobę na stanowisko urzędnicze ds. utrzymania dróg, oświetlenia i inwestycji.

Pisaliśmy o tym tutaj kilka dni temu:

To była już kolejna zmiana na tym stanowisku. Wybrano Sławomira Basiurę. Co ciekawe, właśnie ukazała się informacja, że na to stanowisko znów ogłoszono… kolejny nabór.

Nie wiemy, co jest tego powodem. Chętni aplikować mogą do przyszłego piątku, 3 kwietnia, do godziny 11.00. Nieoficjalnie wiemy, że jeden z urzędników tego wydziału wkrótce odejdzie z urzędu miejskiego.

Szczegóły znajdziesz tutaj:

http://bip.wagrowiec.eu/wagrowiecm/bip/nabor-pracownikow-oferty-pracy-w-urzedzie-miejskim/duplikat-nabor-na-stanowisko-urzednicze.html

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja