Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Inne dyscypliny Samorząd i polityka Sport Wiadomości

Dotacja dla wągrowieckiego stowarzyszenia sportowego

Burmistrz Wągrowca przyznała pieniądze stowarzyszeniu tenisowemu.

Jak się dowiedzieliśmy, burmistrz Wągrowca przyznała temu stowarzyszeniu 4 tysiące złotych.

Jak czytamy w uzasadnieniu, Wągrowieckie Towarzystwo Tenisowe ma tę dotację przeznaczyć na organizację współzawodnictwa sportu dzieci i dorosłych w 2025 roku.

Fot. ilustracyjne „freepik”

Czytaj także

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul

Dotacja od miasta dla stowarzyszenia

Redakcja

PCK nagrodził honorowych dawców krwi [FOTO]

Redakcja