Okno na Wągrowiec
baner-pellet
Na sygnale Wiadomości

Z OSTATNIEJ CHWILI: Zderzenie dwóch aut na obwodnicy Wągrowca

Do tego zdarzenia doszło dzisiaj w pobliżu ronda Gnieźnieńskiego.

Wtorek, 22 kwietnia. Jak ustaliśmy, około godziny 15.30 do zderzenia dwóch samochodów doszło w Wągrowcu na obwodnicy miasta, pomiędzy rondem Gnieźnieńskim a wiaduktem kolejowym.

Na miejscu jest już policja i straż pożarna. Na razie nie znamy więcej szczegółów, nie wiemy także czy ktoś w tym zdarzeniu ucierpiał. Jedno z aut już odholowała pomoc drogowa. Kierowcom na razie radzimy unikać tamtej trasy.

Fot. ilustracyjne „OnW”

Czytaj także

WAŻNE: Weekendowe imprezy ODWOŁANE. To skutek UPAŁÓW!

Redakcja

Będą sprzątać jezioro Durowskie [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja

Dziś sesja rady miejskiej Wągrowca. Będzie WOTUM zaufania dla burmistrz Trytt?

Krzysztof Czapul