Okno na Wągrowiec

Gorący temat Na sygnale Wiadomości Wydarzenia

8-osobowa RODZINA ranna w WYPADKU. W nocy ich auto UDERZYŁO w drzewo. Najbardziej poszkodowane są DZIECI [ZDJĘCIA]

art dent 800
BNP-misja-sam-800x600

Do tego zdarzenia doszło minionej nocy koło Budzynia.

Było tuż po północy, gdy służby ratunkowe powiadomiono o wypadku w okolicy Budzynia. Natychmiast wysłano tam policję, zespół ratownictwa medycznego oraz strażaków.

Na miejscu okazało się, że jadący od strony Chodzieży bus marki opel vivaro nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Tym samochodem podróżowała ośmioosobowa rodzina (rodzice oraz szósta dzieci w wieku od trzech miesięcy do 12 lat), wracająca znad morza do domu.

Policja wyjaśnia, że wszyscy podróżujący autem zostali ranni. W cięższym stanie są dzieci.   

Poszkodowani trafili do szpitali w Chodzieży oraz Pile. Strażacy wyjaśniają, że aby uwolnić osoby z uszkodzonego samochodu, musieli oni użyć specjalistycznego sprzętu.

Portal TVN24pl informuje, że  kobieta ma złamany obojczyk. Dwaj chłopcy w wieku trzech miesięcy i pięciu lat wraz z matką zostali do szpitala zabrani karetką, a w najgorszym stanie jest 10-letnia dziewczynka, która od razu trafiła na blok operacyjny. Jej roczna siostra ma podejrzenie pęknięcia czaszki, dwuletni brat ma uszkodzony staw biodrowy, a 12-letnia dziewczynka, najstarsza z rodzeństwa, ma podejrzenie złamania nogi. Trwa diagnostyka 33-letniego ojca.

Policja zapewnia, że kierujący oplem był trzeźwy.

Źródło: KPP Chodzież, OSP Budzyń, TVN24pl

Czytaj także

Szczepieniobus kolejny raz w Wągrowcu

Urząd Miejski w Wągrowcu

Przedszkolaki z Wągrowca są na KWARANTANNIE

Redakcja

NIE ŻYJE LESZEK STARZYŃSKI. Był prezesem wągrowieckiego MPWiK

Redakcja