Okno na Wągrowiec
Gorący temat Wiadomości Wydarzenia

Zosia z Mieściska wystąpi w MasterChef Junior!

Program z udziałem 10-letniej Zosi Konarskiej będzie emitowany na antenie telewizji TVN od niedzieli 5 marca.

Udało nam się skonatkować z mamą Zosi, panią Jagodą, która potwierdziła nam, że jej córka weźmie udział w tym popularnym programie.

Pani Jagoda zdradza nam, że Zosia nie tylko bardzo lubi gotować, ale także, że właściwie nie ma jakiejś swojej jednej ulubionej kuchni. Po prostu lubi „pichcić” przeróżne potrawy, a jej gotowanie zaczęło się od… pandemii.

– Córka, jak wszyscy dużo czasu spędzała w domu i tak to się zaczęło, bo musiała zaprzestać swojej dotychczasowej pasji, czyli jeździectwa – tłumaczy pani Jagoda.

Na castingu do programu Zosia przygotowała tagliatelle carbonara. Zrobiła to tak świetnie, że przeszła elimnacje i już wkrótce będziemy mogli oglądać ją na ekranach naszych telewizorów.

Jak jej poszło? O tym przekonamy się już wkrótce.

„MasterChef Junior”

to talent-show, w którym w gotowaniu rywalizują dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Skład jury ósmej odsłony produkcji pozostaje bez zmian. Przygotowane przez uczestników dania oceniane będą przez: Tomasza Jakubiaka, Michela Morana i Annę Starmach.

W roli gości tym razem pojawią się m.in.: Magda Gessler, Hela Kłobucka (zwyciężczyni siódmej edycji „MasterChefa Juniora”), Jakub Tomaszczyk (zwycięzca jedenastej odsłony „MasterChefa”), Sara James oraz Adam Zdrójkowski z tatą Dariuszem (uczestnicy „Azji Express 3”).

Fot. materiały TVN

Czytaj także

PCK APELUJE: Zostań dawcą!

Redakcja

Zaginiony z Wągrowca ODNALEZIONY. Wciąż POSZUKIWANY jest Dominik z Mieściska

Redakcja

550 urodziny Miasta Mieściska [ZAPOWIEDŹ]

Redakcja